Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok! Őszintén! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Őszintén! Ha nagyon tetszik egy férfi, mennyire tart titeket az vissza, hogyha kiderül róla, hogy nős, és mennyire, ha "csak" barátnője van?

Figyelt kérdés
Nem az első pillanatban, hanem már mikor komolyan tetszik nektek. Kiábrándultok? Elnyomjátok az érzéseiteket?
2013. márc. 28. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hátra arc:)
2013. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teljesen őszintén:Ha nős, akkor számomra ott véget is ér az ügy.. Elnyomom az érzéseim és előbb utóbb sikerül is kiábrándulnom hála az égnek.. Soha nem kezdenék ki családos és nős férfival.. Most jön a kövezzetek meg, de ha csak barátnője van az nem tart vissza ennyire.. Nyilván nem fogok ráhajtani, de ha én is tetszem neki nem is fogom visszautasítani.. 23/L
2013. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Velem kikezdhetnétek. Családos és nős vagyok a h...fejemmel kellett ez nekem? :(
2013. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rögtön azt gondolnám: oké akkor hagyjuk. Eleve ha ő kapcsolat mellett kavarna mással akkor a szememben már ellenszenves is lenne.
2013. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Más levesébe nem köpök.
2013. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ha nős, akkor esélytelen nálam is, az előttem válaszolóhoz hasonlóan. Ez esetben nem agyalok, gyorsan kiverem a fejemből az illetőt. Ha barátnője van, az más helyzet. De ebben az esetben sem feküdnék le vele addig meg mélyülnék el a kapcsolatban, amíg ki nem dobja a csajt. Adnék egy fix időpontot, amíg időt hagyok eldönteni, kivel akar lenni. Ha komolyan érdeklem, úgyis engem választ. Ha mégsem dobja a csajt, akkor nem fogtam meg annyira. Ez utóbbi amúgy tapasztalat...


27 L

2013. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"kellett ez nekem? :("


Ment a pacsi:DD

2013. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nős akkorcsak valami kis jelet adnék, hogy bejön nekem, de egyébként nem piszkálnám tovább. Ha barátnője van, az nem érdekel, majd nem lesz :D Azt úgyis lehet látni valakin ha sz.r a kapcsolata, akkor biztos hogy nem tartana vissza semmi.
2013. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nos, amúgy arról nem szól a kérdés, hogy mégis mire kell gondolni.. Ha nős a közelébe se megyek, ha barátnője van nem utasítom vissza pl egy szex alkalmára vagy kavarni, de hogy kapcsolatot nem alakítanék ki vele az is tuti..
2013. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ém megkurom.
2013. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!