Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közismert fiú megszerzésére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közismert fiú megszerzésére van ötletetek?

Figyelt kérdés

Olyan srác tetszik nekem aki nagyon helyes,jó a kisugárzása,megjenése,jól öltözött,értelmes(egyetemista) és sok a haverja.


Nekem kevés a barátom,nem vagyok jól öltözött se szép sajnos,de több okból ez a fiú kéne nekem.



2013. márc. 11. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Közismert fiú? SP? Őt csak akkor tudod megszerezni, ha fiú vagy, és Tomika előtt titokban kell tartanotok! :/
2013. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy konkrét személy az ismeretttségi körből aki kéne!!! Értelmes váaszokat várok,köszönöm! :)
2013. márc. 11. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
facebook, mapság az a divat, tudom sokan elítélitek:D
2013. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elvártak nem egyenlőek a nyújtottakkal, ez nem fog menni, amíg ki nem pofozod magad.
2013. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Facen ismerősöm... Szóval ki kéne csípni magam? :)
2013. márc. 11. 23:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy társaság, ahol egészen ismert vagyok. Ha nem lenne barátnőm és egyik szimpatikus lány "letámadna", akkor nem utasítanám el. Viszont, ha olyan közeledne, aki nem vonz, akkor próbálkozhatna bármivel, semmit sem érne el.
2013. márc. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Az a baj a mai lányokkal, veled is, hogy álomvilágban éltek! Álomképzeteitek vannak! és idióták vagytok!!!! Mi a francért nem tudtok veletek egyenlő partnert választani??? Meghaladja az értelmi képességeiteket? Ezért vannak a normális pasik egyedül, mert nektek nőknek mindig a "közismert" kell!


Na, ezért fog kihasználni mindenki, de meg is érdemled! Első válaszolónak igaza van, operáltasd át magad fiúvá, és akkor hajts rá SP-re! Ezt a tervet támogatom!

2013. márc. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
valamilyen mértékben igazad van de te sem vagy sokkal jobb és ezt is azért írtad mert egy csaj kikosarazott akérdéésre pedig felejtsd el mer
2013. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mitől közismert? Ezt olyanokra szokták mondani akik benne vannak a köztudatban. Valami celeb vagy mi?
2013. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!