Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyar fiúk volt már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiúk volt már nem magyar barátnôtök/kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor honnan jött,mennyi ideig voltatok együtt, mit szólt ahoz,hogy magyar vagy és mivel volt más ez a kapcsolat egy magyar kapcsolattól?
2013. márc. 28. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Német. 5 percig tartott, mert nem túl perfekt a dajcsom'.
2013. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt valamilyen különösebb probléma-e miatt?
2013. márc. 28. 18:50
 3/9 Metal \m/ válasza:
Nem, pedig erdélyi vagyok
2013. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, bár van egy lengyel lány, akivel elég jóban vagyok. :)
2013. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szex számít?
2013. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bár nem fiú vagyok de nekem volt egy néger barátom két hónapig. Olyan gyönyörű hamvas volt a bőre, mit egy szilva.

Mint két hatalmas egymás mellett lévő szilva. Amerikai srác volt. 18 éves.

2013. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem és nem is lesz.
2013. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm arab sráccal járt, igen 2 év után ordítv ölték egymást, a szocializáció és a szokások különböznek és mérgezik a kapcsolatot.
2013. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt, bár találkoztam már néhány helyes külföldi lánnyal, akivel ha szabadok lettünk volna, ki tudja..


Testvéremnek volt több ilyen kapcsolata, de szerintem ő azért ment bele ezekbe, mert az első (magyar) pasija után kibukott és valami kellemesen felelőtlen dolgot akart csinálni. Külföldivel lenni pedig ideális, mert a kommunikáció sokáig olyannyira mellőzi a finomságokat, hogy a félreértések, sértődések teljesen kimaradnak. Persze ez önbecsapás. Hosszú távon ez jól is kifuthat, meg rosszul is, mindkét esetben elkezd hasonlítani a helyzet egy normál, hazai párkapcsolatra.


Én személy szerint nem vagyok ellene az ilyesminek, csak ésszel kell élni...

2013. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!