Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan, vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, vannak olyan 13-16 éves lányok, akiknek nem csak a külső számít a fiúknál?

Figyelt kérdés
Mert az ismerettségi körömben csak a helyesebb bunkókra buknak, én meg nem vagyok szép, de belülről egy érző, kedves, romantikus lélek vagyok, és ugyebár van egy-két lány akikkel elbeszélgetek (köztük az egyik tetszik is), meg van 2-3 lány, akik ölelgetnek engem, de csak haverként tekintenek rám (szerintem).

2013. márc. 28. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nem kell nyárig várnod, már ma is elkezdheted. Interneten ezer egyszerű gyakorlat van amit otthon tudsz csinálni, 14 évesen meg úgyis nyüzüge vagy és nehéz izmot építeni.


amúgy ebben a korban lehet bármit mondani, a külső nagyon nagy dolog. Mindenki tapasztalatlan, és nem hosszú távra tervez ilyenkor az ember. Tudod YOLO, ahogy jön egy szebb pasi, máris dobjuk a régit. Ez hormon dolog meg fiatalság bolondság, de ha te is jópasi lennél akire buknak, akkor te sem a kedves csajokra mennél hanem a dögösökre akikre egyből feláll.

Ha a kedves pasi akarsz maradni, akkor max kedves csaj jöhet be, de csak akkor ha már a csaj kipróbálta/lemondott/rossz kalandja volt a rosszfiúkkal. Ez majd nagyon jó lesz h huszonéves leszel, bár akkor sem gond ha van benned egy adag olyan sárm ami megfog egy csajt.


És ne tagadd, de neked is baromi fontos a külső. Te sem fogsz egy csúnyára/kövérre rámozdulni, pedig biztos helyesek és kedvesek.

2013. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Bár már a kérdésben lévő korosztályból kicsúsztam egy évvel :), de én ilyen lány vagyok... Eléggé nyomi srác tetszik már egy éve, beszélgettünk is nyáron, de ő a szépségeszményekért van oda :') Szóval semmi önkritikája nincs szegénynek. (Pedig velem még chaten normális volt, csak személyesen soha nem beszélünk)


17L

2013. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Külső odavonz, belső megtart. Így megy ez.
2013. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
én 14 leszek..és rohadtul nem érdekel a külső...ÉS ELSŐ RÁNÉZÉSRE SEM...nem érdekel...engem az érdekel hogymilyen ember...és a felszínességet leszarom....inkább a lelket nézem :)
2013. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 tyukanyo válasza:

Engem egyáltalán nem a külső érdekel leginkább a személyisége,de nyilván az is plusz pont.

Tanács ha a lánynak csak a külső számít akkor hagyd ott a franba a ribizlit:) (mondjuk ebből már sajnos sok van)

2022. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Élő példa vagyok! Egy a 100 közül!!:)
2023. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!