Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Külső méhszájam 1 ujjnyira...

Külső méhszájam 1 ujjnyira nyitva és rövidült, belső zárt.32 hetes vagyok. Mennyire vegyem komolyan? Mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének, aki hasonló helyzetben volt.

A dokim lazán vette a dolgot (2 napja voltam nála az aktuális 32hetes vizsgálaton és UH-on), azt mondta nem fogom elhagyni a gyereket. Így én is lazábban kezeltem, azt gondoltam talán ez gyakori jelenség. Viszont többen csak szörnyülködnek, mikor elmondom, mi a vizsg. eredménye.

Több nemrég szült bmőm és ismerősöm és egy szülésznő (ő ellátott néhány tanáccsal). Nekik egyáltalán nem volt nyitva szülésig.


2010. febr. 19. 17:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Pontosan : C2100
2010. febr. 19. 17:40
 2/3 anonim ***** válasza:
A 30. héttől kinyílhat már, az nem gond. Nekem is így volt, és holnapra vagyok kiírva, pedig nem vigyáztam magamra különösebben. Annyi, hogy a doki kijelentette, hogy valószínűleg kicsit előbb fogok szülni. Hát ez nem jött be.
2010. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ugyanez volt a 29. héten de a doki mégcsak megsem említette.

Azóta is egyben vagyunk már a 33. héten.

:-)))

2010. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!