Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy valaki tényleg szerelmes-e belém?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez "látszik", de egész sok emberen látom így, szóval talán mégis valamit rosszul érzékelek. :)

Igazából az a problémám forrása, hogy (igen, most egy kis öndicséret következik, de ez is kell a kérdéshez) jól nézek ki, olyan külsejű lány vagyok, akiért gyakorlatilag minden férfi első látásra odavan. Emellett a személyiségem is olyan, hogy pár percnyi beszélgetés után azt szokták érezni az emberek, mintha ezer éve nagy barátok lennénk, szóval értitek, kb bárkit megismerek, egyből látom rajta, hogy felkeltem az érdeklődését, lelkes lesz, csillogó szemekkel néznek rám, utána keresik a társaságom, a kedvemben járnak mindenhogy...stb

Oké ez egy jó dolog, de mégis van hátránya, honnan tudhatom hogy a barátom például tényleg szerelmes-e belém? (4 hónapja vagyunk együtt) Vagy ő is csak úgy szimplán a hatásom alá került mint még sokan, csak neki épp "szerencséje" volt, mert beleszerettem. De ennyi erővel akármelyik másik férfit is választhattam volna, akik így aktívabban próbálkoztak, és nyilván nem szerelmes belém az összes. Lehet, hogy csak örült, hogy épp neki sikerült, meg végül is örülhet, hogy szép barátnője van, meg nagyon hasonlóak vagyunk amúgy mindenben, szóval nyilván jól elvan velem. De mi az, amiből jobban megállapíthatom, hogy szerelmes-e?

Azt tudom, hogy szeret, de konkrétan az lenne nagyon fontos, hogy vajon szerelmet is érez-e.

ha bármi hasznos infotok van ehhez, kérlek írjatok!

21L


2013. márc. 29. 04:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan lány akiért gyakorlatilag minden férfi első látásra odavan :D
2013. márc. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Baccardi01 ***** válasza:
A tetteiből. Ahogy beszél veled. A mozdulataiból. Verbálisan nagyon sokat le lehet szűrni.
2013. márc. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy kimondja, hogy szeret, vagy nem, de te akkor is hiszel benne. Ez minden kapcsolatban így van. Aztán vagy bejön, vagy pofára esel. De ha csak te vagy neki fontos és a rózsaszín köd miatt másra rá sem tud nézni, az már jó jel.
2013. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!