Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan nők/férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők/férfiak, akik túl vannak 25. évükön, nem volt még kapcsolatuk, sem szexuális élményük, de ezt eltitkolják mindenki előtt, és kitalált kapcsolatokról, kalandokról beszélnek?

Figyelt kérdés
Nem az elítélésetek a célom, csak érdekelne, hogy megy ez...
2013. márc. 29. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok
2013. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szűkszavúan esetleg beszélek ténylegesen megtörtént kalandokról, de azt nem mondom el, hogy szex nem volt bennük, meg amúgy se tartozik senkire, hogy kivel mit csináltam (vagy nem csináltam). De feltételezik rólam, hogy volt már szex többször is, én meg nem tagadom, de nem is helyeselek erre.
2013. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is kérnék, köszönöm!
2013. márc. 29. 13:38
 4/11 anonim ***** válasza:

nem ilyen vagyok, de ha közelebbi kapcsolatba kerültök valakivel ez nem lehet gond, egyszer úgy is el kell kezdeni valahol

attól másoknak volt, az meg nem mindig azt jelenti minden jól sült el, mindenkinek van olyan, amiről nem beszélne és nem is beszél N

2013. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kérdés első felére a válasz igen, itt vagyok például én. (26 év még egy randi sem jött össze.)

Nyilván ez nem egy olyan dolog, amit annyira nagyon hangoztatni kellene. Sőt, a legtöbb ember, amint rám néz, szerintem egyből leszűri, hogy még nem volt senkim, mert olyan ronda vagyok, hogy szinte csoda lenne már az is, ha egy lány 10 percnél tovább egyáltalán megmaradna a közelemben. Nyilván nem égetné magát senki szívesen egy olyan ocsmánysággal, mint én. Néhányszor azért szóba került, de ilyenkor két választás van az ember előtt: vagy félreteszi minden büszkeségét, és elmondja, hogy még az ég világon senkije sem volt, és vállalja, hogy megbélyegzett lúzer lesz, vagy bekamuz 1 barátnőt. Kalandokról felesleges beszélni, hiszen akkorát nem szabad lódítani, mert azonnal kiderül.

2013. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekm se volt még 83F
2013. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25/f.Nem volt eddig semmi.Viszont nem találok ki semmi story-t arról,hogy milyen csajozó gép vagyok.Nem kellek egy csajnak se,hát Istenem ez van.Nem fogom felakasztani magam :D
2013. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es, a hozzáállásod egyenes, férfias, és még optimista is. :)

Ezzel hogy nem cuppant még rád egy nő sem?

2013. márc. 29. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:
LoL=)))ez rem ciki=)))
2013. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok már annyiból, hogy nem volt még semmi se. Viszont engem nem szoktak kérdezgetni ilyesmiről. Pedig a gyakori-s felmérésem szerint átlagosan nézek ki a válaszolók szerint, szóval nem az van, hogy napra lehet nézni, de rám nem. Egyszerűen nem érdekli az ismerőseimet, hogy velem mi van ilyen téren :) De lehet azért se kérdezgetnek, mert annyira legalább tiszteletben tartanak, hogy nem feszegetik a magánéletemet, amit amúgy se reklámozok. Így nincs miért történeteket se kitalálnom, de nem is találnék ki, mert minek? :) Persze van pár barátom akik ismernek, de ők tudják az okokat is, hazudozni felesleges :) 27f
2013. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!