Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire rosszul érint lelkile...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rosszul érint lelkileg egy lányt ha a barátja kezet emel rá? (megszoritja a nyakát)

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon rosszul érinti...
2013. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul. Ha ez megtörtént veled, gondold át: tényleg szeret téged? Megéri ez neked? Ha egy fiú szerelmes valakibe, képes azt bántani?
2013. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem túl bíztató
2013. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meglepődéssel telt döbbenet, kb igy tudnám jellemezni. Aztán a faszin a sor, mikor móresre van tanitva, hogy még egyszer a kezét meg ne merje emelni egy nőre.
2013. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

hat,oszinten..ha ez velem tortenne,soha tobbet nem akarnam latni azt a szemelyt..

gondold at,ha veled tett ilyet a parod:/

2013. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

32 évem alatt egyszer nem emeltem kezet nőre. Nem láttam

értelmét.


Mi az, amit nem lehet ép ésszel megoldani, és erőszak kell hozzá ?

2013. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Otthagynám, mint a szart. Velem senki ne erőszakoskodjon.
2013. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kb 10 éve az akkori barátom részegen jött haza és kapásból két olyat lenyomott ököllel hogy a fal adta a másikat, utána fojtogatni kezdett és szidott mint a bokrot, ha a szomszéd nem jön át és szed szét minket akkor megöltük volna egymást, mert én meg minden kezembe eső tárgyat szétvertem a fején. nem is megráz lelkileg az ilyen, hanem annyira feldühít hogy elönti az agyamat a harci szar és addig ütöm az illetőt amíg mozog, ne képzelje azt hogy megalázhat büntetlenül. hozzáteszem, soha semmi más okból nem ütöttem meg senkit, nem vagyok olyan nő aki úgy érzi hogy neki szabad pofozgatnia a pasikat, de ezt nem tűröm el a sarokban kucorogva. egyetlen egy pofont sem. kérdező, ha te csináltad ezt a barátnőddel akkor remélem a tökeidet a zsebedben vitted haza utána.
2013. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
R.hadtul, de alap, hogy én sem ütöm őt meg - persze, mikor hülyéskedünk, az más -, mert ugyanolyan ocsmány és szakító ok. Egyébként a beszólogatás, megalázás is legalább ugyanolyan rossz.
2013. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!