Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékenynek számito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékenynek számitok ha rászólok a páromra amikor feltűnően bámul más lányt az utcán? L

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nő létemre nem tűrném, hogy egy felnőtt emberre rászóljon bárki is, hogy kit "nézhet" kit "nem nézhet.
2013. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Hűséget" fogadott (esetleg) nem vakságot!!!! :) Ezt tarts azért észben!
2013. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom itt egyesek keverik a szezont a fazonnal. A nézés és a feltűnően bámulás nagyon nem ugyanaz. Ha az én párom ránéz valakire az nem érdekel, de ha feltűnően bámulna valakit az zavaró lenne szerintem, bár még nem volt ilyen.
2013. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltűnően bámul? még nyakon is verném : ) Hűséget fogadott nem vakságot, valóban, de ez nem azt jelenti, hogy büntetlenül bámul(!!!)hat mindenféle nőket, főleg nem akkor, amikor én (Te) mellette vagy(ok).
2013. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális férfi ezt megoldja úgy, hogy ne vedd észre!

Valószínű nem vagy fontos neki annyira, mint gondolod...

2013. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg igaz hogy hűséget fogadott nem vakságot. Mondjuk én azt mondom hogy azt néz meg a barátom akit akar, amiíg mellettem van szeret és hűséges.

Mondjuk titkon engem is idegesítne, de hála istennek a barátom egyáltalán nem nézi meg a lányokat

2013. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, hogy nem vakságot fogadott, meg ha nem vagyok mellette, akkor nézze meg ha akarja, de basszus, az azért kicsit megalázó, ha a te kezed fogja, és egy másik csaj után fordul, nem? Én lehet akkor vernék nyakon valakit, ha úgy néz meg, hogy a barátnőjével sétálgat...
2013. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne ott szólj rá.

Beszéld meg vele - kettesben - hogy ez téged zavar, ne csinálja. Normálisan, ne számonkérően.

Az tényleg nem gond, ha nézelődik - de ne feltűnően, mert az egyébként sem illik.

2013. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem beteges féltékenység, engem is zavar. Ha ott vagyok vele, akkor ne nézegessen már más lányokat.. (meg máskor sem) Az utolsó válaszolóval nem értek egyet, szerintem ezt nem utólag kell megbeszélni, hanem ott, abban a pillanatban, mert le fogja tagadni, legalábbis a páromból kiindulva...Nálunk is volt, hogy láttam, ahogy végignézett egy csajon, nekem ez nem tetszett, rá 10 percre nyögtem ki, hogy mi a bajom, persze ő letagadta, hogy nem is nézte. Szóval szerintem, ha észreveszed, akkor ott rögtön mondjad neki:) Lehet nem is tudja a barátod, hogy zavar Téged.
2013. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!