Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az milyen ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen ha egy pasi nem dolgozik?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,sajnos ki léptem egy rossz kapcsolatból,de bele léptem egy másikba,nem tudtam hova menni,így a mostani barátomékhoz költöztem,én dolgozom addig vagyok itt még nem találok albérletet,és nem gyűjtöm össze a pasim úgymond nem csinál semmit nem dolgozik itthon van egész nap és csak alszik,és rám vár,hogy na mikor költözzünk össze,ja és én veszem neki a piát ma,volt az hogy nem kellet mennem dolgozni,de majd meg haltam az unalomba,olyan gáz hogy ő 25 éves a szüleivel él nem is tudom 40 nm-en és van itt 8 gyerek én vagyok a 9.-dik ez annyira gáz,és én dolgozom csak.. alig várom hogy elköltözzek..

#pasi #doglozok
2013. márc. 29. 22:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

hát leírva, ez így elég gáz. tőlem elvárnák, h ne csak jól fizető állásom legyen, hanem saját egzisztenciám is, hogy párt találjak.

érdekes, másoknak így is milyen könnyen megy.

2013. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
csak rossz hogy én tartok el egy pasit én veszem neki a nap 10 sört stb,és mindig mondja nekem h mi nem jó itt? HÁT NEM BASSZUS KB NINCS IS SZOBÁJA 10 NM-EN VAGYOK... örülök ha az ágy be fér abba a szobába és ennyi.alig várom mindig h dolgozhassak..
2013. márc. 29. 23:03
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor ne vegyél neki semmit,beleértve a sört!Ha inni akar,menjen dolgozni,tegyen érte h legyen munkája!
2013. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet valami pszichés betegsége van ami miatt nem akar kimozdulni otthonról,másra nem tudok gondolni
2013. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
inkább válassz engem, én nem iszom sört és munkám is van :D
2013. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem a nőket. Miért vagy vele?
2013. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#7


Én sem értem a nőket.Pedig ők azt mondják hogy nekik férfi kell

2013. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kérdező: melyik megyében laksz? Talán tudok segíteni :)
2013. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
lehet neked is sörözni kéne..:DDDDDDDD
2013. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez a srác csak kihasznál téged, vedd már észre, egy lusta senki ha csak döglik egész nap, ha napi több sört iszik akkor alkoholista is... neked ez kell? A barátom már akkor kínosan érzi magát ha egy csokit én veszek meg neki, mert nincs munkája, de látom hogy minden nap keres. És korán kel és egész nap csinál is valamit. Nem szórakozik meg alszik otthon. Ilyen egy férfi. Keress te is egy rendeset, ne egy ilyen semmirekellőt.
2013. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!