Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nem akarom hogy elkurvuljon a baratnom.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy lany vagyok.A legjobb baratnom egy emos csajszi es hat nem is tudom...eleg feltunoen viselkedik.. Ezzel nincs is nagy gond csak az az hogy nem tudom mit akar.Mert eloszor oszejot egy fiuval a fiu szakitott vele oszejott annak a fiunak a baratjaval az a srac is szakitott vele majd ismet oszejott azal a fiuval aztan megint szakitott vele a fiu.Utana megint oszejotek.Aztan oszejot a pasim legjob haverjaval aztan othagyta a legjobb haverjat a pasimnak a pasim masik haverjaert.Ma szakitott a pasim haverjaval egy masik nala 6 evel idosebb fiuert.Kozben ezel a fiuval megcsak joba sincsenek csak tetszik a baratnomnek.Anyira aggodok!:(( Probaltam vele beszelni de azt mondja nem az o hibaja.En mondtam hogy csak az lesz hogy a vegen mar senki sem akar majd vele jarni mert minden fiut otthagy.Amugy 4-5 naposak a kapcsolatai.Es igy is mindenkinek az a velemenye rola hogy egy kurva es o ezt tudja,de megis igy viselkedik.En mondtam neki en ma sokat beszeltem vele hogy ne szakitosn a pasijaval azert a nalam 6 evel idosebb pasiert de hat o nem.Azt mondja nem tud megtartani egy pasit,neki csak addig kel pasi meg megszerzi.Ez anyira durva.Azt mondja nekem hogy nem szakit meg a pasijaval majd ha biztos lesz hogy oszejon azal a 6 evel idosebel majd akor szakit.Mert ha nem jon oszel azal az idosel jo a masik is.En mondtam ne hasznalja ki a fiukat de o csak rohog.:((:((:((:((:((:(( En ugy elvagyok keserdve .hetente valtogatja a pasijait mas pasikert es o csak szorakozik.Hiaba beszeltem vele nem hatottam ra pedig en vagyok a legjobb baratnoje:((:((:(( Jaj legyszi segitsetek mert anyira szomoru vagyok nem tudom mi lesz vele de mar beszelni sem tudok vele mert nem erdekli :((:((
2008. jún. 11. 17:33
 1/10 anonim válasza:
Hát rábeszélni nem fogod tudni. makacsok a mai fiatalok..ezekkel a pasikkal le is fekszik? mert ha nem nem lehet kurvának tartani, egyszerűen ilyen természetű..erről nem tehet..max annyit érj el, hogy tartsa valódinak a szerelmet....vagyis valahogy mutasd meg h van szerelem...nem tudok mit mondani
2008. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

te megtettél mindent amit egy barátnő megtehet.

aztán már csak a ráébredés jön. Vagy ha épp szerelmes lesz a barátnőd, de a pasija otthagyja. Akkor fog koppanni.

hány éves is a barátnőd? mert ez nagyon gyerekes viselkedésre utal.. mi az oviba játszottunk ilyet, és alsótagozatos ált. suliba.

nem szép dolog ez tőle, de hát mit tudsz mást csinálni. Nem tudod ráerőszakolni a bnődre h ne szakítson a barátjával, mert úgy is megteszi. Majd kinövi.

2008. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi hogy valaszoltatok!13 eves a baratnom!nem fekszik le egyik pasijaval sem de igy is mindenki kurvanak tartja!:((:((:((:((:((:((:((Varom tovabbi valaszaitok!
2008. jún. 11. 17:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Es meg sosem volt egyetlen pasijaba sem szerelmes!
2008. jún. 11. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. 13 évesen hetente cserélgeti a pasijait? úristen... én 18 vagyok, de egyre inkább érzem magam öregnek!!

idővel kinövi az egészet. Tisztában van vele h kurvának tartják, és ő mégsem tesz ellene. Te már nem tudsz semmit csinálni, max. még egyzser-kétszer próbálod felhozni neki a témát, "téríteni" a bnőd, mást nem nagyon. Meglátod pár év múlva már szégyellni fogja az egészet.

2008. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszi szepen!
2008. jún. 11. 20:13
 7/10 anonim válasza:
Most emlékszem h az én barátnőm is ilyen volt...sajna a következménye az lett h az is lett(kurva)
2008. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ooooo en nem akarom hogy kurva legyen:((:((:((:((:(((:((:((:((:((:(
2008. jún. 11. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert 13 évesen valaki idétlen, attól nem lesz kurva, ezt csak úgy mondani szokták az ilyen lányokra, és majd tényleg nem kell egyik pasinak se. Feltéve, hogy később is ebben a társaságban marad, vagy nem hagyja ezt abba. Igaz, amikor én voltam 13, még valahogy nem pasiztunk (vagy csak én nem meg a barátnőim), de olyan 15 évesen nálam is volt olyan, hogy egy hónap alatt 4-5 pasit is "elfogyasztottam". Később ez baromi ciki lett, nem olyasmi, amivel dicsekszem, pláne nem olyan, amit csak egy jó poénnak fogok fel. Persze akkor még az volt. Aztán rájöttem, hogy a pasik szerint velem nem érdemes kezdeni, meg hogy ribinek tartanak, hát nem is viselkedek már így. Ne aggódj a barátnőd miatt, majd ha eléggé felnő ahhoz, hogy tényleg kapcsolata legyen (mert ez nem az, csak kavarás), akkor majd ő is cikinek fogja tartani ezeket a dolgokat, és nem fogja csinálni.

Üdv

egy 21 éves édesanya

2008. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen hogy valaszoltal!
2008. jún. 12. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!