Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husvet, csaladi unnep. En egyedul vagyok, nemreg szakitottam. Hogy eljem tul, hogy boldog parocskak jonnek vendegsegbe hozzank?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne rohanj bele a késbe, ne fuss ki az mozgó jármű elé, ne ugorj le egy magasabb helyről, de még úgy se, hogy a kötél a nyakad körül van, ne vegyél pisztolyt és lődd meg magad, ne igyál mérget, ha ezeket megteszed valószínűleg túléled.
2013. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.. Üdv a klubban.. Én töménytelen mennyiségű sütit sütök, mert az lefoglal, ezen kívül a családomra igyekszem koncentrálni, de tényleg nehéz.. Főleg a hétfő lesz az.. Lehet inkább bezárkózom a lakásba elsötétítem és berúgok..
2013. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Es akkor most az egyik csaladtag kozli, hogy terhes ...

Fiatalabb nalam, de mar 30 on tul. Nekem meg baratom sincs :(

2013. márc. 30. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az élet ilyen.. De nem tudsz mit csinálni.. Várni kell, sablon szöveg,de igaz: Az idő majd segít..
2013. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Korod?Nemed?
2013. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
32, no
2013. márc. 30. 23:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nah ez fasza..azthittem 10-enéves vagy.
2013. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!