Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel miért távolodik tőlem ennyire vagy ez micsoda amit csinál?

Figyelt kérdés
Pont karácsonykor dobtam ki de igazából ő miatta mert igencsak megvolt lőve az agya tehát nem volt teljessen normális csaj...szexmániás, agresszív és már nem bírtam mellette mondjunk ő se mellettem nem mentek jól a dolgok már a szex se ...aztán egyszer csak felhívott, hogy mit szólnák egy szexhez(ezt csak azért mondta, hogy féltékenyé tegye a volt barátját aki nekem is a haverom volt őt csalta lényegében velem..találkoztunk egy szórakozó helyen ahol úgy bevoltam rúgva, hogy megütöttem ) ez után kibékültünk..köszönünk egymásnak de , ha oda megyek egy társaságba beszélni ahol ő is ott van egyből el megy, direkt nem néz rám pedig ő volt a hibás bár egyikünk se normális...szóval nem értem ,hogy miért távolodik ennyire tőlem semmi rosszat nem akarok neki és szar érzés, hogy mintha nem is ismernék egymást úgy teszünk idegesítő, hogy csak köszönni tudunk egymásnak egyik barátnőmmel se volt még ilyen.

2013. márc. 24. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
dobtad, hagyd.. ennyi..
2013. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom a helyesírásom véget...a többire is kíváncsi vagyok.
2013. márc. 24. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
"egyikünk se normális"-erre gondoltál-e már?:D
2013. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez természetes, hagyd békén, ez jó így N
2013. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D okés amúgy tényleg egyikünk se az csak próbáltam valami értelmet keresni...
2013. márc. 24. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyira részeg voltál h megütötted? Ehj. Ezek után örülj, h köszön :) Számomra ez nem mentség, már ne is haragudj..

Amúgy meg ha ennyire nem normális, kidobtad, mit hisztizel?

2013. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!