Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8hónapja vagyok eggyütt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8hónapja vagyok eggyütt a párommal, de egyszer sem mondta nekem hogy szeretlek. Hogyan húzzam ki belőle? Többi lent

Figyelt kérdés
Én mondtam neki ,de csak mosolygott,jól esett neki,de nem szólt semmit.Azota csak sms ben irom neki de csak havonta.fáj hogy ő nem mondja.érzem h szeret,kicsit méllyebb tipus .megemlíteném h én 20 vagyok és 14ével idősebb.nagyon rendes velem.mivel kedveskedjek neki vagy mit csináljak h elérjem h magától mondja(de túlzásba nem szeretném vinni)nyáladzás nem az én műfajom.
2013. márc. 30. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem is rosszul esne ha 8hónap alatt egyszer sem mondaná a párom hogy szeret én leülnék és megbeszélném vele a dolgot

20L

2013. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
f/N vagy?
2013. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vannak ilyen típusú férfiak, sajnos nem is fogja, N
2013. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy picit túlproblémázod. Vannak emberek, akik a szeretlek szó nem csak egy szó. Egy érzelmet fejez ki, nem dobálózik vele csak úgy.

Ha ettől függetlenül érzékelteti veled, hogy szeret, akkor felesleges megemlíteni is.

2013. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*akiknek
2013. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igy gondolod?és nagyon sokat dolgozik ,hetente vagyunk eggyütt.egy helyen dolgozunk de csak 5percre látom ott.
2013. márc. 30. 18:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ne említsem meg?amugy sem akarom h azt higyje h ezen problémázom és túlzásba viszem.nem akarom elveszíteni.akkor várjak?
2013. márc. 30. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!