Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki azt mondta nekem hogy tetszek neki és nekem is nagyon tetszik de másnap hallottam hogy ráirt egy lányra hogy szeretlek meg minden. Most szórakozott velem? Eleve nem vagyok egy szép lány.

Figyelt kérdés
most mit akarhat? vagy csak féltékennyé akar tenni ? ://
2013. febr. 26. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okoska31 ***** válasza:

ha Te csak tetszel, őt meg szereti az írása szerint, akkor elég sansztalan...


lehet azt gondolta, hogy dughatnátok egy párat addig is, amíg a másiknál célhoz ér - és erre jónak tűnt, hogy nem tartod magadat szépnek.


egyébként a szépség szubjektív - és a magatartástól is függ.

2013. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem akar semmit, vagy több lányt akar egyszerre, ha mondjuk veled nem jönne össze, akkor legyen egy másik.
2013. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és igen eléggé olyan hogy jaj csak azért van egy barátnőm h megdugjam.. de nekem nagyon tetszik ://
2013. febr. 26. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:

az ilyenekkel nem szabad foglalkozni.. főleg nem 15évesen.

ne akarj egy olyannal ""járni"", akinek csak arra kellesz, hogy megfektessen.

semmi jó nem származik belőle.. neked még rosszabb lesz, mert jobban fogsz hozzá kötődni

gondolom ő se sokkal idősebb nálad.. na az ilyen kis "fika" kölykök / már bocsánat, tisztelet a kivételnek, de sok ilyet hallottam már /

szal az ilyenek, már másnap eldicsekszenek vele.. aztán még te jössz ki rosszul az egészből..

nincs az ilyenekben túlzottan nagy diszkréció.


ne akarj 15évesen mások szemébe kis könnyen megkapható ribanc lenni.


24/L

2013. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi ): semmikép nem akarok vele lefeküdni.. nem akarok ribanc lenni... csak nagyon tetszik.. :'(
2013. febr. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!