Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek bunkó lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek bunkó lányokkal?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az, hogy szeretnék becsajozni. Gimiben volt már pár barátnőm, de az már pár éve volt és azóta másképp állok a dolgokhoz. Viszont a gond a haverom szerint az, hogy túl kedves vagyok és figyelmes, ezért nem sikerül a dolog. Azt ajánlotta, hogy legyek egy kicsit bunkó és lekezelő és akkor könnyebb lesz. Szóval tanácsokat szeretnék, elsősorban fiúktól, akik ugyanígy voltak mint én :) Magabiztossággal nincs problémám, és annyira csúnya sem vagyok.. anyukám szerint :D
2013. márc. 30. 18:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
Eléggé hülye vagy,hogy azt hiszed ez működni is fog
2013. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

"hogy legyek egy kicsit bunkó és lekezelő"

Akkor mindent tudsz, mi a kérdés?

2013. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ne legyél bunkó sokkal több esélyed lesz :D

L/18

2013. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
76%
Ne legyél bunkó.
2013. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Én sokszor vagyok akaratlanul az.És ez a csajoknak tetszik.

Persze van akit ezzel meg sértek,és utál,de ilyen vagyok,nincs mit tenni.

Az van,hogy jó emberismerő vagyok,és ha valami nem tetszik,vagy hibádzik benne,meg mondom úgy,ahogy eszembe jut.És azért inkább bántó,mert tudják,hogy igaz.

2013. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
53%
5 de azt úgy hívják, hogy őszinteség nem pedig bunkózás :D
2013. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

A lányok a határozottságot szeretik,de ezt a legtöbbjük keveri a bunkósággal.

Én is találkoztam már olyan lánnyal,aki bevallása szerint utálta a bunkókat,mégis el volt olvadva amikor a barátja átcsörtetett előtte az ajtón,és a képébe csapta,előreengedni eszébe sem jutott.Ő ezt férfiasnak és impozásnak nevezte..

2013. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

engem pl elég egyszerű megbántani..

am ott kell bántani ahol a legjobban fáj.

2013. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

olvass utána a "negelésnek" a pua irodalomban.

(attól függetlenül, hogy hisztek-e a pua módszerekben vagy sem, ez a kérdésre adott egyetlen értelmes válasz)

2013. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Le merem fogadni, az első 4 kommentelő csaj volt :D

Hát igazából a srác aki mondta nekem ezt bővebben is kifejtette, hogy az önbecsülését megsérteni a lánynak nem olyan rossz dolog meg stb, de nem nagyon figyeltem már rá. Én kedves voltam egész életemben és mégis most itt vagyok, ilyen hülye kérdéssel fárasztom az embereket, a haver pedig... fantáziátokra bízom:)

2013. márc. 30. 18:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!