Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan szentimenta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan szentimentalista, fellegekbe járó, nagyon érzelmes lányok, fiúk?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, akik beleszeretnek úgy a másikba hogy nem is látják a másikat, tehát egyfajta lélek-összetatozás, olyan mint a ház a tónál című filmben
2013. márc. 31. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
itt vagyok, mit akarsz tőlem?
2013. márc. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Olyan aki beleszeret úgy másikba, hogy nem is látja a másikat?


Már bocsánat de sokan inkább megnézi a portékát mielőtt döntést hoznak. (A sok átverés bizalmatlanságot szül)

2013. márc. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy vannak-e még hülyék? Hát persze, számtalan.


A film nem az élet. A szexkapcsolatok sem úgy érnek véget, mint a friends with benefitsben.

2013. márc. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát én úgy érzem, hogy ilyen vagyok. Van is miatta sok bajom. Sokan hü lyének néznek miatta, de nem baj. Olyan jó egy kicsit álmodozni, elképzelni valami szépet, várni a hercegre a fehér lovon, de minden nap csak egy Forddal jön.

De legalább jön.

2013. márc. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos/szerencsére ilyen vagyok. :)
2013. márc. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Óóó.. nem gondoltam, hogy egyszer felteszi valaki ezt a kérdést. Azt hittem csak én vagyok ilyen "hülye".


Hát én fiú vagyok, és szerintem ilyen. Bár még nem láttam azt a filmet, de most akkor meg fogom nézni :)

2013. márc. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok, szerelmes voltam, de csak megaláztak és leszarták az érzéseim, kinevettek, alaposan elbántak velem és kitalálták, hogy nincs személyiségem és belémverték, hogy nem éri meg szeretni, mert aki szeret annak automatikus következménye, hogy rábaszik. Életemet szerettem volna vele leélni, de már nem találok olyat aki mellett meg tudnék maradni úgyhogy egyedül maradok.


21/N

2013. márc. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Már szinte hiányzott ez a katyvasz. :D
2013. márc. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Itt vagyok 25/f !!!!!!!!!!!!!!
2013. márc. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem fogysz egyedül maradni #7-es, 21N :)


Sajnálom, hogy így alakult de hidd el, van még remény ;)

23 éves fiú vagyok és mindig is ilyen voltam.


Én nagyon örülnék egy olyan lánynak mint te. Eleinte én is azt hittem, hogy emiatt majd egyedül maradok, de 21 évesen ezt azért még ne jelentsd ki. Majd még alakulnak a dolgok, meglátod ;)


Sok szerencsét hozzá!

2013. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!