Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok milyen megoldásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen megoldásra törekedtek ilyen ügyben?

Figyelt kérdés

Azok a 20 feletti egyedül lévő lányok akik már nem dedósok, mire vágytok, mire vártok?

Sok lány bezárkózott és abszolút bizalmatlan. Megértem a sok csalódást, de nem lehetsz boldog, ha mindig csak azt nézed, mekkorát csalódhatsz és emiatt fojtod szíved saját csalódottságod elefánttornyába.

Nem így van?

Nem segítene egy kis nyitottság?


Kort kérhetek?


2013. márc. 31. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz olyan férfi is kell, hogy egy nő megnyiljon neki.
2013. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
arra várnak, hogy a züllött, nőfaló szőke herceg fehér cabrióval egyik napról a másikra beléjük szeret és ásó kapa nagyharang!
2013. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezt te is tudod, hogy nem így van! Kimondhatatlanul taszítanak a beképzelt férfiak. Én személy szerint egy intelligens, művelt, engem egyenrangú félként kezelő férfire vágyok, csak egy ilyennel tudnám megérteni magam. Kell hogy legyen benne valamilyen különlegesség, meg sem tudom fogalmazni, mi. Na ez az, amit sok férfiból hiányolok. Hiszek abban, hogy valahol van ilyen férfi, de egyre kevésbé hiszem azt, hogy ebben az országban kellene keresnem.
2013. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!