Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lapotban beépített webkamerát...

Frankief kérdése:

Lapotban beépített webkamerát hogy lehet teljesen kikapcsolni? Nem az eszközkezelőben más megoldásra lenne szükségem. BIOS-ban esetleg? Van rá valami mód, hogy teljesen ki legyen iktatva?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 09:19
 1/10 hypno ***** válasza:

Ragaszd le valami öntapadóssal.

Ez gyors, tutibiztos eredményt ad és ha szükséges azonnal visszaállítható :)

2013. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szétszereled és kihúzod. Bár #1 válasza praktikusabb.
2013. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azzal van a bajom, hogy tönkrement valószínűleg és folyamat hibaüzenetet küld. Egy bizonyos szögben ismeri csak fel a pc. Néha le is fagy a gép és szerintem ez okozza a hibát
2013. febr. 9. 15:54
 4/10 hypno ***** válasza:

Úgy érted, hogy amikor kinyitod a laptopot, akkor nem mindegy milyen szögben áll a kijelző?


Ha nem az egyik csatlakozó nincs a helyén, akkor azt hiszem jól teszed, ha lélekben felkészülsz egy szalagkábel cserére.

2013. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen amikor kinyitom, de nem a kijelző kábelével van gond hanem a kameráéval mivel az a kijelző tetején van. Szóval van bárkinek a feltett kérdésre ötlete?
2013. febr. 9. 18:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Amenyiben a kamera szalagkábele külön van akkor mindenképpen huzd le az alaplaprol ugyanis ha ez van megtörve nagyon csuny hibát akár az alaplap halálát is tudja okozni hiszen ez egy usb kábel ahol az 5v felmegy a kamerához ha az ki dörzsölödött és oda zár valhol negatívra akkor szép füst lesz belőlle.
2013. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hypno ***** válasza:

Hogy a BIOS-ban le tudod-e tiltani, a hamar kiderül, ha belépsz és átbogarászod a beállításokat.


Ha találsz "Camera", vagy "webcam" bejegyzést és mellette kapcsolót, akkor igen.

2013. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: te láttál már ilyent? Amikkel eddig én találkoztam, azok mind egy USB eszközként csatlakoztak és a BIOS absz. nem tudott róluk.
2013. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hypno ***** válasza:

#8 Én még azt sem tudom, hogy a kérdezőnek milyen laptopja van. :)

Mert itt a legtöbb kérdés kapcsán marha jól elvagyunk, de a legtöbb ember arra nem veszi a fáradságot, hogy legalább pontos információkat adjon.

2013. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lényegtelennek gondoltam, hogy milyen laptop. A biosban semmit se találtam azt hittem én vagyok a béna, mert egy egy p2-es biosába több beállítási lehetőség volt anno... Na, de utolsó megoldásként szétszedtem darabokra az egész gépet, hogy lekössem a kábelt. Megnéztem hova vezet lehúztam a kártyát ahova vezetett. Aztán kiderült, hogy egybe van a wifivel úgy,hogy vissza dugtam és most nem ír hibát egyelőre és működik is a kamera. Lehet csak ideiglenes és megint hibát ír majd, de akkor már tudom melyik kábelt kell lehúznom. Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 11. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!