Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemembe hazudik, de a bizonyítékkal nem élhetek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt barátommal. Mielőtt összejöttünk volna elég kicsapongó élete volt.. többnyire drogok. Miután összejöttünk megkértem, hogy álljon le. Aztán beléptem egy zenekarba, és pár hónap után számomra nem teljesen egyértelmű dolgok miatt megutálta az egészet, és választtantni akart velem, hogy vagy ő vagy a zenekar, arra hívatkozva, hogy amikor én kértem valamit, ő rögtön megtette.

Ma amikor be akartam jelentkezni facebookra, az övét adta ki. Tudom, hogy nem szép dolog, de belenéztem az üzeneteibe, és láttam, hogy ugyan úgy üzletelget. Pár hónapra visszamegnőleg elolvasam egy emberrel való beszélgetését, és az ajánlástól, a vásárláson át, a tapasztalatokig minden ott volt. És még a mai napon is lefolytatott egy ilyen beszélgetést, holott ennyi ideig akkor a szemembe hazudott, de elvárta volna, hogy én meg megtegyek érte bármit.

A facebook üzenetet nem hozhatom fel bizonyatéknak előtte, mert nem szeretném ha megtudná, hogy belenéztem.

Nagyon szeretem, de ez nem volt szép..Mit tegyek?? Segítsetek!! :( :( :(

én 19l ő 22f


2013. márc. 31. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ne nézz a szemébe :D
2013. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán állítsd választás elé, vagy a drog vagy te. és valld be, hogy belenéztél az üzeneteibe. most egyikőtök sem őszinte a másikkal.
2013. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menekülnék, ahogy tudok, sosem szerettem az ilyen embereket.
2013. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sose fog leszokni

lépj amíg lehet

2013. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Baccardi01 ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy menekülj ebből a kapcsolatból. Úgy látszik neki fontosabb a drog, mint te.
2013. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Csavarjatok egy közös vicces cigit.
2013. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy még drogozol, vagy leállsz vagy mész a levesbe. Ennyi nem kell magyarázkodni. Ha ő magyarázkodik akkor marad a lapátra tétel.
2013. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elvonó.:S
2013. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

Szia szerintem amit te tettél hogy így a privátszférájába beléptél ez majdnem olyan rossz dolog mint amit ő csinál veled. De te ezt a döntést úgy hoztad meg hogy nem voltál biztos benne hogy barátod ezt csinálja. És így ezt megtenni... ugyanolyan vagy mint ő ez a helyzet összeillettek :)

Sok sikert

2013. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!