Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem dícsér engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem dícsér engem a párom? A barátainak dícsér, szépeket mond rólam, hogy milyen csinos vagyok stb. A szemembe miért nem mondja?

Figyelt kérdés

Mindent megteszek azért, hogy kedves dolgokat mondjon, megdícsérjen, de hiába, soha nem teszi, legalábbis nekem nem.

A barátaitól hallom, hogy nekik sok pozitív dolgot mond,mesél rólam, de nekem mégsem mondja. Azt mondja, ő nem ilyen alkat.

Új ruhákat vásároltam, új sminket, frizurát próbáltam ki, a barátaim mindig megdícsérnek, hogy milyen csinos vagyok, meg hasonlók, idegenek is sokszor bókolnak nekem. Nincs gond a külsőmmel, de mégis, várok valami visszajelzést, hogy jó-e a ruhám, passzol-e a személyiségemhez,jól áll-e a frizura nekem, szépnek tart-e, jól esne attól hallani, akit a legjobban szeretek.

Párszor kértem, hogy mondja, mit szeretne rajtam látni, hogy tetszenék neki jobban, szeretnék a kedvében járni, de nem mond semmit azóta sem. :(



2013. jan. 26. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez nem jó, mert így nem fogod sokáig bírni mellette, egy nőnek szüksége van arra, h dicsérjék, mond ezt neki
2013. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:
Hát ő az a típus, hogy ha úgy érzi h övé a lány megkapta, és nem hagyja el, akkor ezt már nem kell mondania meg olyanokat tennie mint az elején.
2013. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt hittem,hogy ezt a kérdést én írtam ki :O

Nagyon durva,ezt én is írhattam volna.

Ugyanez van velem is :S

2013. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Más férfiak agyon dícsérnek, ő mégsem. Romantika sincs már köztünk és én már nem tudok mit tenni. Teljesen rosszul érzem magam, és az önbizalmam is oda lett részben. Nagyon szeret, és ugyanúgy összebújunk minden nap, tv-zünk, együtt főzünk, de soha nem lep meg semmivel (nem ajándékra gondolok, hanem egy aranyos mondattal, egy szelet süteménnyel, egy kedves sms-sel). Mit tegyek még?
2013. jan. 26. 20:05
 5/13 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2013. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ASOT ***** válasza:
Ne mond neki, mert akkor nem azért fogja mondani mert ő gondolja úgy és neki jutott eszébe, hanem azért mert tudja h azt akarod hallani.
2013. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
7 éve. Próbálkozom, de hasztalan bármit teszek. Gondolom neki kényelmes, hogy nem csinál semmit, csak úgy van, a barátainak meg eldicsekszik velem. Ebből a körből ki szeretnék lépni, mert rontja az önbizalmam elég rendesen.
2013. jan. 26. 20:13
 8/13 ASOT ***** válasza:
féltékeny típus?
2013. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az exem. Eszméletlenül adtam magamra, fullos ruhák, dekoltázs (persze a jó ízlés keretin belül), amikor elvitt bemutatni a haverjainak, azoknak majd kiesett a szeme, de ő maga talán 1x, 2x ha mondta, hogy csini vagy.. aztán egyik alkalommal a legjobb barátjával dumáltam és kicsit már részeg volt a srác és mondta nekem, hogy XY-nak az életben nem lesz többé ilyen jó csaja és reméli megbecsül engem... Hát nálunk az lett, hogy a barátom beismerte, hogy soha nem volt belém szerelmes igazán, nagyon kedvelt emberileg, de soha nem hoztam úgy igazán durván lázba, bármit is vettem fel. Azóta már a haverjával vagyok (aki mára már a vőlegényem), neki még 2 év után eláll a lélegzete, amikor felveszek 1-1 komolyabb ruhát. Hát igen, még vannak szerencsére ilyen pasik:) Igazi nőnek érzem magam mellette:)
2013. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem mondja ki, de igen, féltékeny.

Néha arra gondolok, hogy azért teszi, hogy nehogy túl nagy önbizalmam legyen és lecseréljem, vagy ilyesmi. Sokan szeretnének velem összejönni és szerintem frusztrálja, vagy rosszul esik neki.

2013. jan. 26. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!