Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ne?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet. Fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, de mostanában elkezdett kicsit ,,furcsábban" viselkedni, és szerintem ebben az exe keze, aki még mindig nem tud róla leakadni. Facebook-on beszélnek, ezt tuti... és itt jön a kérdés: tudom a barátnőm jelszavát, és már napok óta azon agyalok, hogy be kéne lépni, és megnézni, mit beszélnek... :S Semmi mást, csak azt. De ez számomra baromi etikátlan, nem vagyok az a kémkedő típus... a másik oldal viszont az, hogy jogom lenne tudni, hogy mi a helyzet, és ha a barátnőm nem őszinte velem, akkor talán nem is kéne folytatnunk.


Nagyon két kő között őrlődök, és jól jönne egy-két ,,független" vélemény... Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2013. márc. 31. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én megtenném, ha a pasimmal lenne ilyen, alapból féltékeny vagyok.
2013. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mi közöd vanahhoz hogy ö kivel mit beszél?

Vled van veled szexel innentöl nem tök mindegy kivel beszélget? Majd akkro sirjál ha lelépett... hidd el nem tanácsos beleavatkoznod egy Nő magánszférájába

2013. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jogod van tudni, mi a helyzet, de nincs jogod megnézni a levelezését. Nyugi, ha rosszban sántikál , nagyon hamar le fog bukni amúgy is.
2013. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Szerintem nézd meg..ha nem beszélnek akkor tudod,hogy megbízhatsz mindkettőben,ha viszont beszélnek és ezt előled eltitkolták,akkor el kéne gondolkozni azon,hogy ki is a jó barát és a megbízható pár.
2013. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
semmiképpen ne kutakodj az oldalán! előbb üljetek le erről beszélgetni
2013. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Pontosan ezen van a hangsúly, hogy csak az érdekel, amiben én is érintve vagyok! Több száz ismerőse van, és ha belépek, csak annyit kéne tennem, hogy chat kikapcsol, és addig vagyok a profiljában, amíg akarok... de nekem 2-3 percnél nincs több időre szükségem.

Utolsó értem, amit mondasz, de barátnőm vidéki, szóval úgymond ,,szemmel látható" dolgokra nincs sok esélyem... :S

2013. márc. 31. 21:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a maga dolga ezt eldönteni, hogy megnézi e. Én megnézném, mert marhára szeretném tudni mi van, még akkor is ha nem szép dolog. A kérdés az, hogy hogy jutottál el erre a pontra, lehet már nem az igazi a kapcsolat és ezért van ez a félelmed.
2013. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha megléped, és kiderül-még ha nem is azt találod mint amire gondolsz, azt ugye tudod, hogy ha a nő ejt, az teljes joggal lesz? még akkor is ha abszolút alaptalan a féltékenységed és nincs senkije rajtad kívűl.
2013. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy kevésbé szeretem, csak szeretnék megbizonyosodni néhány dologról...
2013. márc. 31. 21:05
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy kiderülne... mondom, itt nem rendszeres, hanem egyszeri, kb. 2 perces műveletről van szó. De értem mit mondasz.
2013. márc. 31. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!