Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha gyakran megfordul a fejembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyakran megfordul a fejemben hogy szakítsak a barátommal akkor az már önmagában egy elég nyomós ok arra hogy megtegyem nem?

Figyelt kérdés
Nincs konkrét problémám, csak egy ideje már idegesít a viselkedése, néha csak apróságok, néha olyan dolgok amiket már 100x elmondtam neki, mégsem változtat rajta... Nem tudom mennyire lenne korrekt dolog minden "komolyabb" ok nélkül szakítani vele... főleg hogy 1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt....
2012. nov. 16. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meguntad.
2012. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemesebb volna otthagyni :)
2012. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha azt akarod hogy megváltozzon talán már nem szereted igazán (olyannak kéne szeresd amilyen). Szerintem ha nem érzed vele jól magad szakíts vele de ha csak ezek az apróságok zavarnak gondolkozz el hogy vajon nem veled van baj?
2012. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!