Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak tényleg semmi sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg semmi sem jó? :S

Figyelt kérdés

Az első barátnőm azért volt kiakadva, hogy előtte még sosem jártam mással, és azt mondta, én még biztos nem éltem ki magam, meg hogy mivel vele veszítettem el, ezért tutira mással is ki akarom majd próbálni. Annyira rápörgött erre, hogy hiába mondtam bármit, egy idő után szakított velem, mert azt mondta, nem akarja megvárni, hogy én dobjam ki őt, amikor majd rájövök, hogy tényleg nem éltem még ki magam és hogy neki volt igaza... -.-'


Erre a mostani csajom meg azon van kiakadva, hogy nem ő volt nekem az első, hanem az előző barátnőm, és hogy ő biztos nem olyan szép, meg nem ügyes az ágyban, meg mittomén, mint az exem, meg hogy mivel nekem az exem volt az "első" minden szempontból, ezért tutira őhozzá kötődök jobban, és a mostani barátnőm azt hiszi, hogy emiatt ő már csak mindig a 2. lehet nálam... és most azt hiszi, hogy mivel ő "úgyse lesz soha elég jó nekem", ezért előbb-utóbb én úgyis ki fogom őt dobni... Mi a franc? :S


Csajok, valaki magyarázza már el nekem, hogy ilyenkor mi van? Az se jó, ha elsők vagytok egy pasinak, meg az se jó, ha nem ti vagytok az elsők? Akkor tulajdonképpen mi a jó? :D De most komolyan...



2013. márc. 31. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
az a jo ha megrakod őket jól mint a tipmixet különben elmennek ök is :D
2013. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Hülye mind, hagyd rájuk. Én is próbáltam tépni a számat évekig, de feladtam. Emma legalább megértő.
2013. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
vedd már észre, hogy csak indokot keresnek hogy leléphessenek tőled... :(
2013. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted miért lendült fel a vibrátoripar?
2013. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kifogtad a 2 leghülyébb csajt a világon.Nekem ha van párom,nem érdekel hány lányban járt előttem,mert engem szeret és nem őket.Ha meg nem hozza őket szóba,akkor pláne hidegen hagy
2013. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dehát ez agyrém! XD Egyszerűen nem értem a női logikát... De komolyan!
2013. márc. 31. 21:50
 7/11 anonim ***** válasza:
nem értem mi a problémájuk.... ha valakit szeretek nem érdekel a múltja...
2013. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenki másmilyen, te épp két hülyét fogtál ki, ennyi. :) Majd írd meg milyen volt a harmadik :D
2013. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első csajodnak valahol azért igazi van szerintem, annak legalább van egy kis alapja (már ha egy egész életre nézzük a dolgot).

A második viszont... hát, talán nem mutatod ki eléggé, hogy szereted. Ha érezné, hogy neked ő a legfontosabb, és mennyire szerelmes vagy, akkor tuti nem jutna eszébe, hogy ő nálad csak a második...

21L

2013. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
most ekezetek nelkul fogok irni,mert l.sta vagyok,es mobilrol vagyok.szoval en mindket cs.jt tokre megertem..mivel nem tul nagy a valuszinusege h az elsovel akarsz maradni eleted vegeig,foleg ha meg elotted all az elet.de akkor sem ertem mit akart,azt hitte h orokre egyutt maradtok?am az elozo baratomat azert dobtam mert mindig mondta h te szakitani fogsz velem,nem is fogsz szeretni 1honap mulva..en szerettem,de mikor elkezdte sorolni h mi minden nem tetszik magan akkor rajottem h baz.meg a baratnoimnek igaza volt,nem is jo pasi...de en megis beleszerettem mert kedves volt..ott b.szta el hogy mondogatta h szakitani fogok vele,es vegul igy is lett.es hat az az elso csaj elb.szta ott hogy rakattant arra h ugyis szakitani fog veled...na mindegy ami elmult elmult..a masodik csaj...hat ilyen helyzetben meg nem voltam,de nem is szeretnek,mert mikor te ott vagy kezdokent,egy olyannal aki nem kezdo,akkor felsz h nem vagy olyan jo mint az elozo..es ha ezen is sokat kattogsz,akkor idovel nagyon kiabrandulhat beloled,mert mindig arra fog gondolni h sose lesz eleg jo.talan nem foglalkozol vele eleget,nem dicsered eleget,vagy fogalmam nincs.hat ha amostani csajt tenyleg szereted akkor meg megmentheted a kapcsolatot ha tobbet fektetsz bele,ha pedig nem akarod h tovabb egyutt legyetek akkor itt a vege..harmadik csajnak itt vagyok en..c: vicceltem no.hat a harmadik csajnak remelhetoleg mar volt akivel se.elt es mar lezarta az elozo kapcsolatat,te is lezarod a mostanit/folytatod es akkor minden ok lesz mar.de nem kell nagyon sietned,es tanuld meg h a csajnak csak az kell h dicserjek,szeressek,es h kiralynokent banjanak veluk,vagyis hat h a tenyerukon hordozzak,es kulonlegesnek erezzek magukat.ha ez megvan eszuk agaban sem lesz ragodni azon h nem eleg jok :*
2013. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!