Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarják egyre többen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják egyre többen visszaszerezni a régi barátukat / barátnőjüket?

Figyelt kérdés
Nem értem, mi jó nekik abban, hogy megint összejönnek egy olyannal, akivel már egyszer eldöntötték (vagy csak az egyik fél), hogy nincs szükségük egymásra.
2009. márc. 2. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
mert kivágták egy másikért aki csak fellángolás volt most bezzeg jön a szánombánom, nem úgy gondoltam stb. szerintem nagyon ciki visszakönyörögni magunkat a másikhoz, pláne ha mi voltunk a hibásak. és másodszor: újramelegítve csak a töltöttkáposzta jó. hogy fogadhatnám vissza pl azt a srácot aki nemrég dobott mert lecserélt egy újabbra, egy jobbra? mi a garancia h nem teszi meg mégegyszer?? na mindegy
2009. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ, szerintem se lehet teljes egy kapcsolat, ha már egyszer abbamaradt
2009. márc. 2. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
A lónak is 4 lába van, mégis megbotlik néha.Nem törvényszerű, hogy 1 után jön a 2 megcsalás, szerintem 1x meg lehet bocsátani-már aki tud- én sem tudok, de sok olyat olvastam itt, hogy 1x-i megbotlás után rendbe tudták hozni úgy a dolgokat, hogy azóta boldogan élnek(vannak akik már évtizedek óta)De persze ez ritka, és az a boldogság sem lehet olyan felhőtlen, mert tuti, hogy van nyoma a 3.-nak.
2009. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
A szakításnak 1000 oka lehet! Nem csak az, hogy dobott egy másikért! Emiatt nem kell általánosítani az összes újrakezdést... Emellett megértelek, ha te tökéletes vagy, 100%-ig ismered magad és mindig tökéletes döntést hozol, illetve minden helyzetet felismersz időben... És csak úgy hozzáteszem, az érett emberek nem visszakönyörgik magukat (vagyis nagyon remélem), azt úgy is lehet, hogy megbeszélik szépen, és közös megegyezésre jutnak és megoldják a problémát ami szétválaszototta őket... Bár lehet, hogy csak azért gondolom így, mert nem szeretem a káposztát és sosem ettem belőle, úgyhogy nem tudhatom, hogy csak az jó felmelegítve...
2009. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

igen talán vannak esetek amikor másodjára is működik, de ez elég ritka. mikor azt mondtam a barátomnak figy 18 éves vagy, 2 éve velem vagy és rá se nézel más lányra, most h egyetemre megyek, talán illene leszögeznem h ha te szeretnéd kiélni magad és egyhangúnak érzed a kapcsolatunkat, akkor ne dobj ki hanem én ajánlom fel, hogy menj nyugodtan. ha eltelt nemtom hány év és szeretjük egymást akkor újra beszélhetünk. és erre mi volt a válasz? az h akkor már minden más lenne, nem bírnám elviselni h más lányok iránt is éreztem azt mint irántad.

jó lehet élete végéig nem tart ki emellett de ezt mégiscsak egy srác mondta!

az első voltam

2009. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
én azért akarom visszaszerezni a barátomat, mert még szeretem. és ugyebár akkor tudjuk meg mit jelent nekünk a másik mikor nem a miénk...
2009. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

"újramelegítve csak a töltött káposzta jó"...engem az a kijelentés zavar. Most, hogy ezt egyszer valaki mondta ez szerint kell az embereknek élnie?Ez hülyeség.

Miért ne lehetne mégegyszer megpróbálni.Pl megcsalás vagy valami durvább dolog miatt szakitottak akkor nem hiszem hogy újból minden a régi lenne, de ha valami kisebb ügy áll a dolgok mögött lehet minden megint szép és jó.

Ha rájövünk hogy szeretünk valakit a szakitás után is azt ne hagyjuk annyiban meg kell próbálni hátha lesz valami.

2009. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát ezt én sem értem.. Ham már egyszer 2 ember, aki komolyan gondolja a dolgot, a szakítás mellett döntött, nyilván jól átgondolták. Lehet, h működni fog másodszorra, de ennek minimális az esélye - mindenki azt hiszi, h pont ő tartozik ebbe a minimálisba.. De ha 2. vagy 3. újrakezdés, az már értelmetlen.
2009. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Ja, vagy azért, mert rájöttek, h macerás újra ismerkedni kezdeni és a régi - ha nem is tökéletes - de elfogadható, és még húzzák vele 1 ideig (általában amíg nem lesz új jelentkező)
2009. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekünk a párommal harmadjára sikerült úgy elkezdenünk, hogy 100%osan komolyan vesszük egymást. 1szer bekavart az ex nő, 2szer meg megijedt egy komoly kapcsolattól...fél évbe telt (és 3 hazafutásba) mire rájött, hogy velem akar lenni komolyan. Pár hónap múlva összeköltözünk és jól vagyunk. Nem mondom, hogy nincsennek fenntartásaim vele szemben, de tudja, hogy ő volt a "béna", és megtesz értem mindent.

És: Én sem hittem ebben, hogy valaki szakít akár többször is aztán minden happy.

2009. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!