Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kibékültem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Giddy kérdése:

Mit csináljak? Kibékültem az egy ex barátnőmmel, másnap reggel megdöbbentő beszélgetésbe kezdett. Név nélkül bemásolom. Mit tegyek én és mit tanácsolnátok neki.

Figyelt kérdés

György

Szióka, jól aludtál ??

már hiányzol egy kicsit


Ő

Szia!Nem a legjobban... Csak kicsit hiányzok???


György

egyenlőre


Ő

ok

Egyébként Te ezekkel a munkákkal,amiket csinálsz,havi szinten mennyit tudsz keresni?


György

húúú érdekes a kérdésed de válaszolok.

változó télen nagyon szarul de nem számolom kb a minimál bér így is megvan a nyár az nem rossz, de egyet elmondhatok büszkén emelt fővel nincsen semmilyen adósságom.


Ő

ez egyáltalán nem érdekes kérdés..Nem véletlen meséltem el azt a sztorit a főnökömmel,ami a nők anyagi biztonságáról szólt!


Ő

Tudod miért szakitottam anno veled?Mert szerelemmel nem lehet jol lakni!Akkoriban nem dolgoztam,és az a pénz,amit kaptam épp arra volt elég,hogy ne haljak éhen Zsoltival!


György

na szép most mennem kell majd délután folytatjuk


Ő

Ugy tünt,hogy Te se segitesz anyagi téren,az utolsó fillérjeimből kellett a gyerekeket is elvinnem fagyizni!Tudod,én nem szeretnék nélkülözni!Nem kell,hogy gazdag legyen vki!De legyen annyi,amiből ki tudjuk fizetni a rezsit,mindig van vmi a hűtőben,ha szükségem van vmire,azt meg tudjam venni,ha elmegyünk vhova,akkor ne szendvicseket vigyek,hanem meg tudjam venni azt amit enni szeretnék,mert ez is a kikapcsolódás része.Ugynugy,mint a nyaralás.az ember érezze jol magát,és ne azzal kelljen az ideje nagy részét töltenie,hogy főzicskézzen!


Ő

Tudod,sztem ezek nagyon is lényeges dolgok,amikről muszáj beszélni,hogy ki mit szeretne,mik az elvárásai!Nekem ez a legnagyobb félelmem,hogy mi lesh,ha lebetegszek,vagy ekvesztem a munkám,akkor ki fog segiteni?ki fogok kerülni ah utcára?Ez nekem eléggé nagy probléma,tiszta halálfélelem!


Ő

Az érzelmeim viszont ugyan azok veled szemben!

Te is hiányzol nekem!


Ő

Sajnálom,ha nem értesz meg!

Viszont el kell hogy keseritselek,mert nem találsz olyan nőt,akinek ez ne lenne fontos!Senki nem bir bizonytalanságban élni!


2013. ápr. 1. 00:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
NEM. NEM MINDEN NŐ GONDOLKOZIK ÍGY! Ez undorító, ne haragudj...
2013. ápr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megértem amit mond, de eléggé úgy adja elő, hogy neki a pénzed kell nem te
2013. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Megértem, ha a gyerkei a legfontosabbak, de milyen nő az, aki így megalázkodik, hogy egy férfi szerelmét kihasználva, a pénzére hajt, és még be is vallja! Szégyen ez a nő. Remélem a gyerekeinek nem ezt tanítja, hogy első a megélhetés... Persze hogy első, de magadnak, nem az, hogy keress valakit, akin élősködhetsz...

Ne legyél vele, kinek kéne egy parazita? Meg kell tanulnia gondoskodni magáról, meg a gyerekeiről, ő vállalta, keressen pénzes pasit, ha az a jó neki, aztán egye meg a bankártyáját.

2013. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező!


A csaj 1 bunkó. Lefordítom neked amit írt, mert ez nem férfi nyelven van:


"Sajnálom, ha nem értesz meg! Tudod, szerintem ezek nagyon is lényeges dolgok, amikről muszáj beszélni, hogy én mit szeretnék, mik az elvárásaim. Te fogsz eltartani engem, mert nem nincs kedvem még főzni sem, nem is tudok, de a lényeg hogy megvedd nekem, amit akarok. A szerelemmel nem lehet jól lakni, és egy csóró vagy, csóró emberre nincs szükségem, mert én pénzes bunkókra bukok, mert én is bunkó vagyok. Tutira látom a jövődet és nem találsz olyan nőt, akinek ez (pénz) ne lenne fontos! Nekem ez az élet nagy probléma, bizonytalanságban nem szeretek élni, inkább engedem hogy megd*gjon olyan pasi aki nem is az esetem, ha cserébe tud nekem venni 20 ezer forintos ékszereket. Tudod, én nem szeretnék nélkülözni, az ember érezze jól magát, ahhoz pedig pénz kell, ami neked ugye nincs. Te is hiányzol, de a pénzed még jobban."


23/F :)

2013. ápr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kár volt kibékülni vele!
2013. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon gáz, már ne haragudj.

Én, és a barátom fiatalok vagyunk, ezek az első szárnycsapásaink, én 21, ő 23.

2 éve élünk egy háztartásban.

Volt olyan, hogy nem volt munkája, tényleg úgy éltünk, hogy sok embernek nem kívánnám, bár a szülők akartak segíteni, de mi magunk akartuk megoldani. Barátom 6 HÓNAPIG nem dolgozott, addig tényleg egyik napról a másikra éltünk, de szerettük, és még most is szeretjük egymást, és ez tart minket össze. Nem mondom, jól esne nekem is teszem azt egy külföldi nyaralás, de még a hazai-t sem engedhetjük meg magunknak, de ezért nem nyivákolok, mint ez a pénz éhes nő, akinek a levelezését bemásoltad, hanem mindig van előttünk egy közös cél, amiért mind a ketten küzdünk.

Ez most egy mosógép, ami nem épp egy izgalmas cél, de szükséges, mert a régi tönkre ment.


Én a helyedben megmondanám ennek a nőszemélynek, az utolsó sorát felhasználva,

Hogy el kell, hogy keserítselek, mert nem minden nő ilyen anyagias, és önző, hanem vannak normálisak is, akiknek nem az anyagiak jelentik a biztonságot, hanem a párja személye.


Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, nálam biztos, hogy idősebbek, ezért fura is számomra, hogy úgymond kioktatok egy idősebbet, de ha nincs a részedről valami kiolthatatlan nagy szerelem eziránt a nő iránt, akkor pattintsd le, mert mi van akkor, ha most összejöttök, de ő közben megismer egy nálad tehetősebb férfit, akinél érzi a "biztonságot", és az első adandó alkalommal koccól majd mellőled.


Ne higgy neki, mert a nők nem mind ilyenek, és úgyis fogsz találkozni egy olyannal, aki téged szeret, és nem a pénztárcádat!

2013. ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ez most komoly? -.-' azt tudod hogy a pénzedre hajt?... szánalom...
2013. ápr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szoval o elmegy megkeresni a ferfit, aki majd eltartja ot, meg a gyereket, de szeretni tovabbra is teged fog, szoval a jovoben is dughattok.

Nezd a jo oldalat:

Meg mindig jobban jartal, mint a kovetkezo pasija.

2013. ápr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
legalabb nem vallotta volna be...
2013. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hogy milyen nők vannak... elképesztő.


25/N

2013. ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!