Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer elmondjam a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer elmondjam a barátnőmnek majd a "sötét" titkaimat is?

Figyelt kérdés

25 vagyok, és elgondolkoztam valamim. Heterp vagyok teljesen, csak barátnőim voltak és csak lányokat szerettem ezidáig, viszont vannak sötét titkok a múltamban. 10 évesen a legjobb barátom egyszer csak kihívott a wc-be és leszopott. Tetszett a dolog és ebből kb 2-3 hetes szexuális élmények lettek, habár én annyira nem élveztem a dolgot, de Ő igen és persze akkor még nem állt fel rendesen, de engedtem, hogy kényeztessen. Még a fociedzésen is csináltuk. Ezt akkor sírva mondtam el anyukámnak és nagyon komoly lelkiismeret furdalásom volt. Aztán 16 évesen voltak "kísérletezéseim", pl. többször leszoptam magam:) Poénnak tartottam a dolgot, kíváncsi voltam milyen lehet. Meglepően jó volt és élveztem is a dolgot, de azóta, (tehát közel 10 éve nem próbáltam semmi ilyen gázos dolgot). Volt, hogy megkósoltam a saját spermámat is, és meglepően tetszett az íze. Persze ezt azóta is tagadom, ha egy lány azzal poénkodik, hogy "akkor nyelem le ha megkóstolod" stbstb. Ezekről soha senkinek nem meséltem, csak így most ezen az anonim oldalon.

Szerintetek ezek valaha megoszthatom a barátnőmmel, vagy ezek olyan dolgok, amik jobb ha örökre az titkok maradnak?


2013. ápr. 1. 01:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Jó mókid volt?
2013. ápr. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha inkább megtartod magadnak.
2013. ápr. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
örök titok
2013. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

többször leszoptad magad? :DDDDDD

hogy tört volna ki a gerinced, majd szádban a fsszal találnak rád holtan, gondolj bele milyen látvány lennél :D:D

2013. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%

ezen én nem akadok ki

azt hiszed más srác nem próbált ilyet, ne már különbeket is és akkor mi van, hát ettől ugyan az vagy aki eddig voltál, N

2013. ápr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

#5

ugye csak vicceltél? nem calippot nyalt, leszopott egy FSZT "férfi" létére. nehogy már ez a világ legtermészetesebb dolga legyen :DD

2013. ápr. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
el ne mondd baszod
2013. ápr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint az also két borda miatt az ember nem tudja megoldani, hogy lesz*pja saját magát. Ha ez megoldhato lenne akkor nagyon sok kamasz lenne otthon karikába hajtogatva. :) A kérdés kamu :)
2013. ápr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, minden gyerek kíváncsi, egy 16 éves fiú fantáziája meg a sztratoszférában van, és nem te vagy az egyetlen hetero pasi, aki tizenévesen ilyeneket csinált vagy gondolt, vagy akart csinálni. Te ismered a barátnődet, milyen a gondolkodása, miről hogy vélekedik. Ha úgy érzed, kiakadna, nem érdemes elmondani. neki ezeket.

Engem személy szerint egyáltalán nem érdekelne a dolog.

22L

2013. ápr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Oszd meg vele, szerintem egy isten leszel a szemében...
2013. ápr. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!