Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam barátnőmnek finoman, hogy zavar a sötét színű szőrzete az orra alatt? Konkrétan bajusza van, de csak kevés.

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
én több szöke csajjal jártam igy,mikor rájuk süt a nap lehet észreveeni,és nem értettem,hogy ök nem látják tükörben?
2012. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Mond neki viccesen hogy "összeakad a bajuszunk",hátha ért belőle.
2012. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Simán mondd meg Neki! Lehet ő nem akarja észrevenni,de győzd meg,hogy neki is jobb lenne ha eltüntettné onnan.Vagy csak simán vegyél neki ilyen szörtelenítő krémet.
2012. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van, de én mindig kiszőkítem.. oO

Egyébként szerintem simán megmondhatod. CSak ne legyen bunkó. Az ilyet is tudni kell megbeszélni.

2012. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Tedd a képét a Führer mellé, hátha rájön.
2012. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
minden esetre finoman közöld vele, emlékszem h nekem is csak egy idő után láttam meg a tükörben.. :D
2012. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ciki.. ez mindenhogy bántóan jön ki (: de ez van, ha zavar meg kell mondani..

én mondjuk nem értem, én is szőkítem.

2012. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

- Szivem/kicsim/görögdinnyém, megoldható lenne, hogy legyntázd a bajuszkádat is? Szeretlek, ahogy vagy, de a bajuszka kiábrándító.


Valahogy így.

2012. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Jaj, az elég csúnya, amikor a fényben csillog a bajuszka… Egyébként elég sok lánynak van, nem is gondolnátok. Aki igényes, az legalább kiszőkíti, de a legjobb ha kozmetikussal szedeti ki.


Lánynak ne legyen már bajsza! :-D


A kérdésre a válasz: mindenképp bántó lesz, de hogy mennyire, az a stílustól függ. Mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha változtatna magán valamit. Majd ez után finoman vezesd elő a témát.

2012. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
"Asszony! Szőr nő orcádon!"
2013. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!