Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de nagyon vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de nagyon vágyom egy másik férfire, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megcsalás kizárva.

Fél éve vagyunk együtt, de van egy másik srác, aki sehogyse megy ki a fejemből (ráadásul napi kapcsolatban vagyunk, el se tudom kerülni). Nagyon-nagyon tetszik nekem, és egyre többször gondolok rá. :( Ráadásul eléggé jóban vagyunk, csoporttársam, minden nap beszélünk, sokszor ír nekem neten, meg sms-t is... tudom, hogy meg kéne neki mondanom, hogy hagyja ezt abba, de nem megy. Volt már, hogy hanyagoltam, akkor 1-2 hétig nem beszéltünk, de mindig újra felveszi velem a kapcsolatot, én meg hagyom...

Ilyenkor mit kell tenni?

Ezért már egyből szakítanom kéne? Vagy előbb-utóbb úgyis elmúlik ez a vágyakozás és várjam meg ezt? Aki volt már így, segítsen légyszi!

21L


2013. ápr. 1. 03:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szakíts. Nagyon bírom az ilyen lányokat akik járnak x-el de közben meg máson jár az agyuk :S Nem nagy baj, hogy ez van, csak kérlek szakíts.
2013. ápr. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.
2013. ápr. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vagy kúrj félre
2013. ápr. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez szép és jó, de ez a srác előbb tetszett, mint a barátom, csak vele nem akartam kapcsolatot, mert nem szeretem.

Tehát akkor mégis a barátomat válasszam, vagy ilyenkor mi van ezzel a mondással? :D

2013. ápr. 1. 03:21
 5/12 anonim ***** válasza:
ilyenkor az internetfilozófusok visszavonulnak, dobj fel egy érmét a fej legyen csávókám1 az írás meg csávókám2 nézd meg, hogy melyiknek szurkolsz jobban és legyen az.
2013. ápr. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja még annyi hogy Rabóczki Gábor voltam Egerből
2013. ápr. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem is most a szivedre hallgas, hogy ki mellett éreznéd jol magad. MErt ebből ugyis csak hiszti lesz, és ne hülyitsd a srácot ha nem akarsz tőle semmit, ő i kapcsolhatna hogy neked van párod.

De én is a pénzérmést veriációt ajánlom, hiszen elöbb utobb ugyis tönkre fog menni a kapcsolat valahogy...

2013. ápr. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De a másik srácot nem szeretem, csak egyszerűen vonz. :(

Szóval nem köztük akarok dönteni, csak úgy érzem nem korrekt ez a barátommal szemben :(

Pedig őt szeretem, érzem.

2013. ápr. 1. 03:45
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor hogy szereted a párodat ha egy másik pasi vonz téged?
2013. ápr. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj ha annyira tuti vagy pasiszerzesbe no problem de ha nem és a másiknak nem jősz be akkor cseszheted
2013. ápr. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!