Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is előfordul, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordul, hogy van párkapcsolata, de tetszik neki egy másik ember? Mennyire elítélendő? Kinek a problémája?

Figyelt kérdés
És nem csakúgy tetszik, hogy külsőre, hanem belsőre is meg egy kis vonzódás van? Miért van ez? Pedig szeretem a páromat.
2013. márc. 27. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hmmmm.. biztos h minden rendben nalatok?
2013. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Előfordul igen...Bár ez általában csak apró fellángolás szokott lenni egy hosszabb kapcsolatban. Részletesen nem írtad le a szitut, így nem tudom miről van szó. De szerintem természetes, hogy más emberek is tetszenek a párodon kívül. Ameddig csak megnézed őket, de nem kapsz vágyra, szerelemre, akkor addig nincs gond...
2013. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Akkor viszont te feleannyira sem szereted a párod mint azt gondolnád. ÉS nem illendő dolog az sem hogy vele vagy.
2013. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem van párom és soha nem csalnám meg. De attól még vannak más pasik is. Egyikbe se szeretek bele "úgy" maximum megállapítom hogy HA nem lenne barátom akkor akár/talán lehetne is valami. De mivel van ezért csak barát. Szerintem nem bűn ilyesmiről fantáziálgatni. Nem az a szerelem hogy nem létezik senki más hanem pont hogy sok mindenki más létezik neked mégis Ő kell :) De ez csak az én véleményem.
2013. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

ajh mennyi álszent ... hát hogy a fenébe ne fordulhatna elő ... ha nem fordulna elő akkor a világ úgy működne, hogy mindenkinek összesen csak egy társ rendeltetett a földön, senki más ... tehát addig kell keresni, míg meg nem találod


az, hogy valaki tetszik kívül-belül még nem jelenti azt, hogy nem a párod szereted és kevés számodra a kapcsolatotok

2013. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megcsalni én sem csalnám meg! Csak már attól bűntudatom van, hogy picit a másik fiúra gondolok...
2013. márc. 27. 17:11
 7/15 anonim ***** válasza:
jaj már.. gondolkodni csak lehet:D
2013. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát igen. De ha belegondolok én hogy éreznék, ha ezt csinálná.

De amúgy egyetértek az utolsóelőttivel.

2013. márc. 27. 17:15
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

gondolsz??! ez bizony nagy baj

nálunk is vannak problémák, veszekedések, de soha,nem gondoltam másra, nekem a sok ember közül Ő a Szerelmem, párom. Rossz hogy ilyeneket gondolsz.

Velem nem fordult elő mindezek ellenére sem. Tudod, szerintem ez a te hozzáállásodtól is függ más emberekhez, ahogy az is hogy valami már nagyon nagyon nincs rendben köztetek. Valamit tennetek kell, ha esetleg még megmenthető lenne, bár szerintem ez már veszett ügy. :/

2013. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
de ugyan már.. nem birod más gondolatait irányitani.. ne rágódj ilyen felesleges dolgokon:D
2013. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!