Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex pasi vitt neki pár szál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex pasi vitt neki pár szál rózsát én vigyek neki egy nagyobb és szebb csokor virágot és örülni fog?

Figyelt kérdés
Az ex nem akar leszállni róla am csak ennyit kell tudni :)
2009. szept. 20. 02:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én nem tenném. mert amúgy logikus, de szerintem a nők máshogy vannak drótozva, ennek az volna a meta-üzenete, hogy nem vagy biztos benne, hogy te vagy a király, elbizonytalanított az a csokor, és rá akarsz kontrázni. olyan lenne, mintha azt mondanád, hogy itt egy kézigránát, tedd a gatyámba.

ha poénra veszed a figurát, és kihangsúlyozod, hogy te egy nagyobb csokrot hoztál, tehát te királyabb vagy, úgy igen, mert akkor ő is poénnak veszi, és nem kezd el tudat alatt kombinálni. :)

2009. szept. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

1:ha te vagy az épp hőn imádott aktuális pasi,én a lány helyében az exhez vágtam volna a rózsáit

2:ne virágokkal mutasd ki hogy mennyire szeretd

3: gyerekes ez az ő adott 3mat,akkor én adok 30at és akkor essen hasra előttem...

4:az exet szépen lekell csapni ha végképp nem ért a szép szobol

2009. szept. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan "szánalmas" megoldás. Inkább találj ki vmi egyedi meglepit,ami megerősíti a lányban,h:hogy Igen Veled van,ez a versengés, általában rosszul szokott elsülni.30/N
2009. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a csaj helyében az exemhez vágtam volna az összeset vagy megtaposom az orra előtt...milyen jogon hoz virágot, mikor már semmi köze hozzám és ráadásul már van új partnerem??? én a csajt is kérdőre vonnám a helyedben, ha elfogadta a virágokat az extől...na nehogy már még neked keljen versengeni! Ne virágot vigyél a csajnak hanem egy jó nagy öklöst a pasinak...és utána beszélgess el arról a barátnőddel, hogy hogy esne neki, ha a te exed ajándékokat küldözgetne, te meg még örülnél is neki...
2009. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!