Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom azért haragszik rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom azért haragszik rám, mert előtte más csaj is tetszett. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Konkrétan azt mondta hogy "utál" mert előtte megnéztem más csajokat is, és felállt rájuk, és masztubáltam is rájuk. Én 20 éves vagyok ő meg 18. Nem értem mi baja van. 1 éve járunk.
2013. ápr. 1. 16:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én exem állandóan azzal volt elfoglalva h mielőtt összejöttem vele, volt más pasim is, csak mivel azok tönkrementek és egymásra találtunk így lett ő... de ez is tönkrement nem részletezem..
2013. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna közölnöd hogy kinek a képére maszturbáltál. Amúgy meg nem kéne hogy ez érintse a barátnödet.
2013. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem közöltem, ő kérdezgeti folyton, és izél...
2013. ápr. 1. 17:42
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze! Egy csillagjós megmondta előre, hogy találkozni fogtok, és erre Te dunsztos üvegbe zártad magad és vártál rá! Így szerette volna? Sötét lehet a menyecske!

A késöbbiekben is számíthatsz hasonlókra, szerintem.

F.

2013. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!