Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csaj csak húzza az agyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj csak húzza az agyamat és kéreti magát vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy van egy lány a suliba aki az évfolyam társam és elején én igazából észre sem vettem csak miután az egyik haverom mondta aki jóba van vele hogy szerinte helyes vagyok meg azt hogy tetszem neki.....oké ezután kezdtem figyelni és tényleg fura dolgok voltak pl: folyosón véletlenül belém jött és akkor végig tapizta a karomat és mondta hogy "jaj bocs" meg voltunk túrán sulival és nagy hó volt ahol simán lehetett volna menni de ő belém kapaszkodott hogy "el ne essen" de persze pont belém..ezután nah mondom akkor lépek facebookon elkezdtem vele beszélni kb múlthét csütörtök óta és eldumálgatunk én bókolgatok neki olyanokkal hogy mondjda vannak fiúk akiknek tetszik ő, bár őt ezek nem érdeklik én meg mondom hogy nem csak azoknak a fiúknak tetszik erre ő ilyet válaszol hogy "örül" meg ha bókolok írja hogy "aranyos vagyok" de nem tudom mindig én írok rá (bár mondjuk ez érthető) de jó lenne ha egyszer kétszer ő is kezdeményezne hogy ne érezzem azt hogy, nyomulok meg hogy ő nem is akar beszélni és csak azért beszél mert ráírtam..szal jó lenne tudni hogy most csak ezekkel az "aranyos vagy" meg ezekkel csak azért írja hogy ne bántson meg ?? jah meg még annyi hogy élőben mindig ha köszön akkor mosolyogva köszön nekem de akkor is nem tudom hogy most mi van ? azt tervezem hogy elhívom hétvégén és akkor csak látja hogy én mit akarok vagy nem tudom..

2013. ápr. 1. 00:06
 1/7 anonim válasza:

szerintem érdekled őt, és azért nem ír rád mert azt hiszi hogy azt hinnéd hogy rád szállt

beszélj vele többet élőben és akkor figyelt meg a gesztusait

2013. ápr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogy hirtelen lement facebookrol és akkor mondtam neki hogy "Látom hogy eltűnt hirtelen nah mind1 ha van kedve akkor beszélhetnénk máskor is" és én lementem de láttam hogy 2-3 percre rá vissza jött és mondta hogy "bocs csak elment az áram" de arra nem reagált hoyg lenen e kedve máskor is beszélni .... lehet már én gondolom túl a dolgokat :D

DDDD

2013. ápr. 1. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy te egyértelmű az a baj.

Azt írja neked, hogy vannak csávók akik rá hajtanak de lesz@rja őket erre visszaírsz ilyen teszetoszán, hogy másoknak is tetszik?


Te szerintem kb. csak ebbe a leírásodba vagy 2 ziccert hagytál ki

2013. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tyler913 ***** válasza:
Tulagyalod a dolgot. Megis mit varsz,hogy majd o ugrik Rad? Na,az mem fog megtortenni soha. Ha akarsz valamit tole,ne a jeleket nezd,mint valami madarjos,hanem hivd el valahova. Es ne felj attol,hogy nyomulosnak tart majd. Nyomulos sracokat mar lattam baratnovel. Nyamnyilakat viszont nem surun.
2013. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ok én elhívom nem is azzal lenen baj csak hogy van e nála esélyem!!!! :DD mert fölöslegesen nem akarok égni hogy itt teperek azt igazából nem is érdeklem őt.....
2013. ápr. 1. 00:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ezekre nem lépsz akkor jobb ha egyedül maradsz kb. életed végéig nem kel az, hogy a génjeid tovább rontsák ezt az amúgy is elb@szott világot...
2013. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tyler913 ***** válasza:
Ertsd meg: az,hogy van-e nala eselyed,azon mulik,hogyan viselkedsz vele. Ezert mondtam,hogy ne a jeleket figyeld,hanem cselekdj. Kockazat nelkul nincs reckir :)
2013. ápr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!