Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te öngyilkos lennél, ha melegként minden férfi elutasítana?

Figyelt kérdés

Nem alakul úgy az életem, ahogy szeretném. Nincs kapcsolaton, pedig jó lenne. Nekem nem csak a szex számít. Egyedül érzem magam az életemben.


Szitkozódó, mocskolódó kommentelők kerüljenek.


2013. ápr. 1. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

azért mert valaki elutasított még nem akartam az lenni...

nem tudom de nálam egy visszautasítás nem váltott még ki ilyet.

2013. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Se férfi nem vagyok, se meleg, de az életemnek semmiképp nem vetnék véget, akármi is történjen velem! És olyan nincs, hogy minden férfi elutasítson! 6 évig próbáltam párt találni magamnak (mármint az igazit) és végül sikerült! De ehhez az kellett, hogy ne adjam fel! Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de sok sikert kívánok, Te se add fel, kedves kérdező! 18L
2013. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nem lennék öngyilkos. egyszer úgyis találnék valakit, aki nem utasít el..

nem hiszem hogy mindet ismered.. :)

L

2013. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

én nem melegként is akartam már ezért öngyilkos lenni

de egy pár év múlva azért összejött a dolog valakivel, nem szabad elkenődni

2013. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék öngyilkos. Miért is?

Ha pesti vagy, nemhiszem hogy nemtalálsz melegeket. Lány vagyok, igaz nem pesti, de van pesten 2 meleg srác, jóba vagyok velük.:D Olyan szerelmi veszekedéseket lenyomnak hogy jujj.:D

Teis találsz, biztos. :)

Tudod ott balra fent van egy őrangyalod, aki csakis a te javadat akarja. ;)

2013. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Ha ennyire hülye lennék akkor mindenképpen!

Szerinted ha a heterokat visszautasítják akkor mind felakasztja magát? Gondolkozzál ember! Inkább keresgélj tovább, pl melegek társkereső oldalán.

2013. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyu vannak direkt ilyen meleg társkereső oldalak.

Szerintem ott kéne ismerkedj biztos találnál valakit.

Nem hinném h valakinek nem jönnél be.

2013. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, 22 éves vagyok és nem volt még kapcsolatom, viszont már jó lenne ha lenne, kizárólag fiúval.
2013. ápr. 1. 19:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Meleg pasiból is van aki komoly kapcsot keres, és szerintem az h még ilyenből nem volt kapcsod nem jelent gondot.

Heretoknál is van ugyanilyen, nem újdonság.


Elöző

2013. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugyanabban a helyzetben vagyok mint te, tudom nem vigasztal :D Öngyilkosságon én is sokat/régóta gondolkozom mert úgy érzem egyre csak rosszabb lesz minden. De nem csak emiatt az egy-két dolog miatt. Már nagyon elegem van mindenből, évek óta. Bocs,hogy nem igazán tudok segíteni :( de azért ne add fel Neked sikerülni fog! :) 23f m
2013. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!