Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy válogatós, hülye egoista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy válogatós, hülye egoista liba vagyok, hogy még mindig a mesebeli herceget és az irodalmi hőst várom, közben pedig ennyi idősen is egyedül vagyok, mert nekem senki sem jó. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Bocs, őszinteségi rohamom van, hogy itt vagyok még mindig egyedül az ünnepek alatt, noha már milliószor lehetett volna pasim, és milliószor szexelhettem volna, de nem tettem, mert nekem senki sem jó. Még akkor is így van, ha tényleg nagyon idióták hajtottak rám. De amúgy ha nem egy férfias, határozott, bonyolult karakterű daliás szeretne tőlem valamit, már nem is érdekel.... feladtam, nem tudok szerelmes lenni egy hétköznapi pasiba :S tessék, most lehet oltani 20N

2013. márc. 31. 22:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
Sajnalom.. idovel megtalalod garantalom :)
2013. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Milyen csábító ajánlat. :D Én egy határozatlan, de nem feltétlen daliás homár hal vagyok. Szóval velem se állnál szóba. :D Jah és ennek semmi értelme. :D
2013. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ha beleszeretsz valakibe akkor az illető utána nem egy szimpla, hétköznapi pasi lesz számodra :)

Miért nem mész ismerkedni? Ha csak otthon ücsörögsz, sosem kapod meg akit akarsz.

2013. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
29%
Az ilyenekből lesznek a magányos 30-40es nők, akik akkor már a kutyának nem kellenek. Csak sajnálni tudlak.
2013. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 ASOT ***** válasza:
52%

Szerintem te zakkant vagy :)

Talán 20 évesen mást is kéne nézned a gumimacikon meg a kishableányon kívül, jó mesék azok de néha más is nézzél.


Nagyok az igényeid , egyébként megválaszoltad a kérdésedet.

A tökéletesre vár a túlon túl tökéletesre, ezzel nincs is baj ha neked az kell akkro az kell...


De teszel egyáltalán érte valamit is hogy találj valakit vagy csak a seggeden csücsülsz és várod h betoppanjon a herceg és megmentsen?

2013. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Macskáid jól vannak, kaptak ma enni?
2013. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

járj el otthonról ismerkedj minél többet

mik az elvárásaid ? ha csak annyi,hogy férfias legyen határozott azok nem túl nagy elvárások. bonyolult karakterű az mit jelent?

nem baj ha nehezen leszel szerelmes de ez így nem jó.

ragadj meg minden alkalmat. ismerkedj többet meglátod jobb lesz.

2013. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%

te talán jól jártál, hogy nem döntöttél úgy hogy csak úgy leállsz valakivel, hogy legyen már végre pasid

énis álmodozós voltam, de már annyira akartam pasit, hogy kiválasztottam találomra egy félénk csávót és rányomultam.

sajnos eléggé belezúgtam (pedig csontsovány, alacsony, kutyafejű, mocskosszájú láncdohányos volt, szóval semmi olyan nem volt benne, amiért az ilyen álomlovagjaimat tisztelem).

aztán persze otthagyott és másnap már más csajjal volt.

hosszú éveket cs.sztem el, próbálkoztam nagyon helyes, meg nagyon jólelkű pasikkal, de már többet nem tudok szeretni.

tudod, valahogy elbarmolta az egész életem... egy ilyen kis butuska, 20 évig burokban élt lánynak egy érett, átlagos, nagyon jóindulatú pasi való, nem egy kretén aki örökre megöl benne valamit.

persze, kívűlről ott a kemény csaj vagyok álca, dehát mit ér..

én a helyedben várnék... nem tudtam hogy egy csalódás iylen mély nyomot hagyhat, lehet hogy nálad nem, de nem lehet kizárni

és sajnos, még 3-4 hónap sem elég kiismerni valakit... ma meg hol van olyan pasi aki eddig vár..

2013. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Az vagy, de ez 20 evesen meg csak hiszti.
2013. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Próbálj a közelébe kerülni olyannak aki tetszik. Légy nyitottabb és érezd jól magad.
2013. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!