Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon kedvel engem ez a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicky007 kérdése:

Vajon kedvel engem ez a srác, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy a koliban volt egy Valentin-napi buli. A barátnőimmel elég jó hangulatot csináltunk magunknak, egy kis Vodka segítségével. Nem rúgtunk be, éppen csak annyira kerültünk ittas állapotba, hogy minden vicces volt, és mintha nem is velünk történtek volna a dolgok. Öhm... De nem is ez a lényeg. Tart a buli... meg minden, és egyszer csak az egyik srác aki egy fél évvel idősebb nálam ( tehát alsóbb osztályba jár) odajött és elkezdtünk táncolni. Egy darabig megvolt a normális térköz, ami ilyenkor lenni szokott, de aztán valahogy közelebb kerültünk egymáshoz, majd még közelebb. Aztán már úgy táncoltunk, hogy a keze a fenekemre tapadt. Én rágóztam, mert hát azért a Vodkát lehet érezni... Hirtelen megszólalt a srác, hogy kéne neki a rágóm. Adtam volna neki szívesen, már nyúltam is a zsebembe, de az volt az utolsó, ami a számban volt. Így hát incselkedve megkérdeztem tőle, hogy hogyan szeretné elvenni tőlem, erre annyit felelt,hogy mindjárt megmutatja. Azon kaptam magam, hogy szépen lassan közelít az arca az enyémhez. Lett volna időm elfordulni, mert hagyott rá esélyt, de nem tudom... egyszerűen csak hagytam, hogy megcsókoljon. Ezután az este hátralevő részét együtt töltöttük. Nem volt köztünk semmi szexuális kapcsolat, csak táncoltunk meg csókolóztunk. Ezután másnap úgy ébredtem, hogy azt éreztem, nem bántam meg, de ez csak egy ilyen egyszeri alkalom volt, ami akkor a bulin történt, és ott is marad. De egy héttel később már nem így éreztem, és azóta sem. Nem beszéltünk azóta, de néha elkapom a pillantásait. És teljesen össze vagyok zavarodva... A barátnőim azt tanácsolták, beszéljek vele, de egyszerűen nem merek odaállni elé, mert félek, hogy az arcomba röhög. Elvégre ez már majdnem két hónapja történt. De tényleg vannak ilyen 'szemsarokból nézés; ha meglát elvigyorodik... (nem mosoly, vigyor). Ezek ellenére nem tudom rávenni magam, hogy odavonszoljam a seggem elé és megkérdezzem hogy van. Kettős érzéseim vannak. Egyfelől úgy érzem, hogy nagyon szeretném, ha lenne valami (már ha egyáltalán lehetséges), másfelől viszont... mivel nem vagyok magammal megelégedve, úgy érzem, hogy neki egy szebb, okosabb, csinosabb, vékonyabb lány dukálna és emiatt legszívesebben elfelejteném az egészet. :\

Azt hiszem, kipanaszkodtam magam. :)

köszönöm annak, aki elolvassa, annak meg még inkább, aki segítene. :)


2013. ápr. 1. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt elolvassa, annak ma nem lesz orgazmusa. :D


F25

2013. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ájszíjú ***** válasza:
1# minek irtad oda az eletkorod es a nemed?
2013. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hogy tudjuk melyik nem milyen korú képviselőjétől ered eme bölcsesség. egyébként igaza volt..:D
2013. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sztem szeretne a srác is beszélni veled csak nagyon gyáva.

nem tudom miért de a pasik ebben a korban ezt csinálják, nem merik kimutatni az érzéseiket..Arra meg ne gondolj hogy nem vagy neki megfelelő!!

Egy kis magabiztosság nem jönne rosszul neked!

Nem tetszik minden pasinak minden nő , más-más emberek. Mindenki mást keres egy férfiban/nőben vkinek a külső a fontos és ész nm kell.Van akinek csak azok jönnek akiknek van eszük. Néhány férfi a nagy mellű nőket szereti mások a kicsiket.

Néhányan göndör, egyenes ,hullámos hajú nőt szeretnek..

Ízlések és pofonok!

2013. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

00.06

nem ártana bocsi

2013. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Segíteni csak te tudsz magadon. Én minden esetre javaslom, hogy közeledj, valamilyen módon keresd a társaságát! Tőlem marha távol állt mindig ez a határozott "odaállok elé, és megmondom neki", de ha valakitől valamit akartam, azt tudtam érzékeltetni..

Amúgy lassan vége a félévnek, szóval ha szeretnél valamit, akkor ne bízd a véletlenre. Hadd döntse el a srác, hogy szebb, okosabb, csinosabb, vékonyabb lány kell-e neki, vagy se. Szerintem ha azóta is kacsintgat feléd, annyi fix, hogy tetszel neki. (Velem olyan is volt egy ilyen "kavarás" után, hogy az illető fel se ((akart)) ismerni :D)

Szóval szerintem hajrá! Veszteni valód nincs. Ha nem jön össze, akkor elfelejtheted, ha meg igen, akkor jól jártál.

24/L

2013. ápr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!