Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy srác sok lánnyal kikezd, meg megkap, és szórakozik velük akkor menő, de ha egy lány csinálja ugyanezt a srácokkal, akkor az már ribanc?!

Figyelt kérdés
magyarázza már el nekem valaki ..-.-:/
2012. júl. 9. 23:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
ilyen a férfiak világa és ez a világ a férfiaké :D
2012. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 AvernusTriad ***** válasza:
100%
De piszok gazdag lennék, ha mindig kapnék l egy eurót, ahányszor ezt megkérdezik...
2012. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

erre én is kíváncsi vagyok,de nehogy valaki leírja kulcsos-záras példátXD

De ebben szerintem az is közrejátszik hogy sokkal több lány van mint fiú,és sok könnyen kapható is és az tényleg ribanc:D

2012. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Azért, mert ez a világ ilyen. Még a Bibliában is csak a második ember vagyunk.

Régen, ha egy nő rágyújtott, mindenki megrökönyödött. Azt a pasik meg nyugisan szivaroztak, meg pipáztak. Azóta azért jelentősen javult a helyzetünk.

Egyébként az én szememben nem menő az a pasi, nekem inkább hímringyó.

2012. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
jajj ne tudtam hogy vki írni fogjaXDD
2012. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
isten is csak azért teremtette a férfit előbb, mert kellett egy vázlat a remekmű előtt .. de most ez mindegy is. már nagyon elegemvan, hogy a pasik bármit megtehetnek minden következmény nélkül.. a nők meg egyből ribancok lesznek ..-.-
2012. júl. 9. 23:20
 7/22 KMJ ***** válasza:
És most mit csinálsz? pasivá változol?.
2012. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányok sem számítanak hűségre, egy olyan pasitól, aki mindenkivel összefekszik, mint ahogy fordítva sincs így. Egyébként barátnők között nincs ez a trófea-dolog?
2012. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Tévedsz. A férfi a remekmű, hiszen Isten magáról mintázta:P Évát csak a szórakoztatásunkra teremtette. Szóval törődj bele, hogy felettetek állunk:P Nézd meg a személyi számodat, az is kettessel kezdődik, míg a férfiaké egyessel:D
2012. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem nyugszom bele :D . ez f*szság..:D
2012. júl. 9. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!