Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk szeretik, ha a barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik, ha a barátnőjük idősebb náluk?

Figyelt kérdés
Nem 10-20 év korkülönbségre gondolok azért.
2013. ápr. 2. 00:26
 1/10 anonim válasza:
hanem pl. 1-2 év ?:D
2013. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felőlem lehet idősebb, 5 év max nálam. 20/F
2013. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem soknak nem hátrány.
2013. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én szeretném.

Valahogy, a saját korosztályomban nem találok értelmes lányokat, és nekem ez lenne a legfontosabb.

17F

2013. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alapból is idősebb gondolkodásúak a nők nem jó ha fiatalabb vagy mindig a férfi legyen idősebb legalább 3 évvel!!!
2013. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

en a fiatalabb nokre bukok

28/f

2013. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem nagyon is zavar. Volt két évvel idősebb barátnőm, engem zavart, mert bennem volt az, hogy biztos nem úgy tekint rám, mint az idősebb pasikra, mivel én sem úgy tekintettem rá, mint egy korombéli csajra vagy fiatalabbra. Hülyén hangzik.


A másik dolog, hogyha már egy nő nála sokkal 5+ évvel fiatalabbal kezd, akkor fel kell tenni a kérdést, hogy a saját, idősebb korosztályában miért nem talált magának párt, mi vezette arra, hogy lemenjen, és kitegye magát ennek.

2013. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7.


Attól, hogy valakinek fiatalabb a barátja még nem jelenti azt, hogy a nővel komoly gondok vannak. Lehet csak szereti a fiatal húst, ha érted a célzásom...

2013. ápr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem szabály de szerintem ilyen kapcsolatokban böven jelen van az önbizalomhiány mindkét fél részéröl.
2013. ápr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért, mit tudsz csinálni vele? Megfiatalítod?
2013. ápr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!