Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy kapcsolatban az, hogy a pasi idősebb legyen?

Figyelt kérdés
Rengeteg nő gondolkozik úgy, hogy jobb, ha a pasi 2-3 évvel idősebb. Én 20/F vagyok, de jobban tetszenek nekem a 22-23 esetleg 24 éves csajok. Ők viszont inkább egy kicsivel idősebb pasikat akarnának maguk mellé. Ez miatt rengeteg csaj nem is nyitott felém és így esélyem sincs egy normális kapcsolatra. Tudom, próbálkozzak tőlem 1-2 évvel fiatalabb csajoknál, de a legtöbb akit ismerek, korántsem eléggé "felnőtt" egy komolyabb kapcsolathoz.

2013. ápr. 1. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fontos.

Én jártam idősebb csajjal.Nem zavarta.Azt nektek kell eldönteni.

2013. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint fontos hogy max 1 évvel legyek fiatalabb csak vagy egyidősek legyünk de jobb ha idősebb vagyok. 1 év elmegy lefelé de nálam több nem.
2013. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem se fontos.
2013. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem fontos...

20f

2013. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, én most 18 éves vagyok, de pl. az osztályomban rákérdeztem azokra, akik mindig idősebb korban nézelődtek.


Mindig azt mondták, az a motivácíó, hogy ők érettek és nem gyerekek mint mi. Ennek talán az az oka, hogy a nők 1-2 évvel korábban érnek általánosságban. Így egy 18 éves nő egy 20-21 éves pasiban találja meg a hozzá illő partnert.

2013. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos. Én most is, egy fél évvel fiatalabb pasival vagyok együtt, és nagyon boldogok vagyunk! :)
2013. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kor csak egy szám. A nők szeretik, ha a pasi pár évvel idősebb náluk, vagy ha úgy tetszik, kevés nő szereti, ha fiatalabb nála a pasi. Ha idősebb csaj kell, viselkedj úgy, h meggyőzd, TE érettebb vagy a korodnál! A pontos korodat úgyis csak akkor tudja meg, ha elárulod.
2013. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért fontos, mert egy 18 éves srác még gyerek, egy 18 éves lány már kész nő.

Persze vannak kivételek. Nekem az első komolyabb kapcsolatom 23 évesen volt egy 21 éves sráccal. Nem volt gond a kor egyáltalán. De ő elég érett gondolkodású srác volt.

2013. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általában tényleg hamarabb érnek a lányok, de 17-20 év körül a srácok beérik őket. Ráadásul egyénileg nagy mértékben eltér az érettség, úgyhogy nem lehet általános szabályt alkotni. Én pl jóval idősebb lánnyal járok.


Az utolsó válaszolónak:

A 18 éves lánynak nagyobb az önbizalma, mint a 18 éves fiúnak, de épp annyira kislány még, mint a srác. Csak gyakran van esetleg már egyetemista pasijuk és némi sminkkel nőiesebben néznek ki, míg a fiúk ugye ebben nem tudnak nagyon változtatni magukon, hiszen a "férfias megjelenés" rendszerint kötődik a zömökebb testalkathoz, szőrzethez, inghez-zakóhoz, és ezek ugye 18 évesen nem jellemzőek a srácokra.


De ez csak látszat.

2013. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és persze a válasz: nem, egyáltalán nem fontos. Csak a hagyományok, a megszokás és a női-férfi szerepek általános jellemzői miatt a nők általában könnyebben találnak megfontolt, erős pasit az idősebbek között és a fiúk egy dögös, laza csajt a fiatalabbak között. De ha te éppen nem, hát nem :-D
2013. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!