Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Nincs barátnőm! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nincs barátnőm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves korom végénél járok és még nem volt barátnőm! Volt már jelentkező sok, de én túl "szégyenlős" vagyok... nem tudom mit csináljak.. mikor kéne találkoznom vele.. hogy csókolózzak... netán hogy ismerkedjek... az osztálytársaim úgy tudják hogy már volt barátnőm :S teljesen kétségbe vagyok esve... nagyon le vagyok késve?? előreis köszönöm válaszotokat!
2009. szept. 20. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Katasztrófa az életed! Szerinted hol van az leírva, hogy 17-18 évesen kötelező barátnőt tartani?
2009. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nincsen semmi gond ezzel. Ahogy látom erre vágysz, ha van jelentkező akkor kapj az alkalmon. Csak akkor nem sikerülhet, ha meg sem próbálod. ;)
2009. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem, hogy mi a kérdés, csak azt nem igazán, hogy ezzel mi a problémád.

Nekem először 15 évesen volt barátom...egy betoji nyuszi, a kezemet sem merte megfogni. Az osztálytársaim meg úgy tudták, hogy már réges-régen elcsattant az első csók. Majd 18-évesen, ha annak nevezhetem, mert nem megszerezni akart magának az ágyba, de átvágott nagyon durván. Az sem fájt volna annyira, ha megcsal.

Majd az igazi nagy ő csak ezután pár évvel érkezett...azóta már összeházasodtunk.

Szóval nyugi és türelem, eljön majd a te időd is, és meglehet, hogy irigykedni fognak rád sokan, mint most én rám, hogy milyen szuper férjem van :)

Amúgy meg ha van jelentkező, és esetleg közülük neked is bejön valamelyik, akkor merj lépni! A lányok nem szeretik a félénk pasikat, legalábbis én nem, mert hát akármi adódhat, és neked kell megvédeni a barátnődet (később a családodat), nem fordítva. (Nem verekedésre gondolok.)

2009. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

eggyáltalán nem baj,ha nincs barátnőd...

nekem először 15 évesen volt barátom.Sajnos olyan fiu volt aki már mindent kipróbált,ha érted mire célzok...

Egyáltalán nincs rajta semmi szégyellni való.Alegtöbb lány,mint akkor még én is olyan fiukra törekedtünk,akik tapasztaltak,jóképpüek,tudják hogy mit csinálnak...Aztán ezután a "tapasztalt" pasim után,rákellet ébredjek,nem fontos minden képpen az hogy ő legyen a legmenőbb,lehet kicsit félénkebb tipus is csak szeressem..bááár én enm vygaok annyira félénk tipusu lány,és a nem annyira félénk tipusuakkal szoktam járni,azért a nyuszi srácoknak is esélyük!ha van jelentkező akooooor meg mit streesszelsz???kapj az alkalmon és "kapd"el az egyiket!!:)

2009. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
huh hát köszönöm szépen a bíztatást/tanácsokat. kicsit bátrabb lettem :) talán megpróbálkozom egy kapcsolattal... köszönöm!
2009. szept. 20. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!