Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elrabolni barátnőm szívét? Nagyon kéne a segítség. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Még csak párnapja járok vele és utoljára 12 éves koromban volt komoly kapcsolatom az elég jól ment,de bevallom hogy nagyon béna vagyok.Ráadásul az már 3-4 éve volt.

Most abban kéne segítség nekem ,hogy miket mondjak neki,miket csináljak,hova vigyem el(nem vagyok gazdag gyerek)...

Előre is köszi a komikat :D


2011. febr. 4. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

" utoljára 12 éves koromban volt komoly kapcsolatom "


azigen:O


amúgy: Ne akarj egy szerepet eljátszani! Légy önmagad, szeresd úgy, ahogy jólesik...Ninscenek erre praktikák, ha szereted, minden jön magától. Ne azt akard, hogy ajándékok miatt szeressen téged, hanem, hogy magad miatt.



18/F

2011. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van, ne játszd meg magad, akkor később jön a "bezzeg régen milyen voltál, és most meg nem".

Mutasd ki, mit érzel.

Nem csak pénzért lehet venni "szerelmet".

5 "szeretnyelv" van, amivel kimutathatod az érzelmeidet:

testi érintés (nem szex!)

elismerő szavak

együtt töltött idő (mehettek sétálni, társasozzatok, csak ne üljetek egymás mellett kukán)

ajándékok

szívességek

Ebből a legtöbb nem kerül semmibe.

2011. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
add neki Magad, őszintén, szeretetteljesen, nyíltan.
2011. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy tanács : mikor vele vagy legyél vicces jó kedvü láthatoan tördj vele hidd el h ez bejön nekik föleg ha fiatalok vagytok nekem 10böl 9x be jöt (= de ezt nem kötelezö
2011. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

www.szervkereskedelem.hu

:"D..najó viccet félretéve..derítsd ki mijen tipus jön be neki (pl romantikus vagy a "lesz*rlak" tipus..és ahhoz mérten udvarolj :D)

2011. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ne értse férre senki azt amit írtam,mert nem akarom megjáccani magam hanem az érdekel hogy hogyan mutassam ki azt hogy fülig szerelmes vagyok belé és mivel érjem el azt hogy ő is szeressen engem.

Köszi az eddigi komikat.

2011. febr. 5. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Boldoggá tetted a napomat!:) Köszi!

Annyira ritán találkozok mostanában, olyan fiúval aki szeretne udvarolni, hogy ez teljesen feldobott, hogy Te szeretnél csak nem tudod, hogyan kellene.

Első körben, tudom, hogy viccesen hangzik, de ha van rá lehetőség szerintem kérdezd meg az apukádat is, ők nagyon jó tanácsokat tudnak adni, annak ellenére, hogy azt gondoljuk biztosan kinevet vagy gáz az egész, úgyanis az ő korukban az udvarlás még mindennapos volt és sokkal kreatívabbak voltak.

Szóval, szerintem a legjobb ilyenkor a szerelem kimutatására, ha hazakíséred minden alkalommal, reggelente vagy este lefekvés elött sms t írsz neki, elviszed valahová enni és állod a végösszeget:), ha nem engedheted meg magadnak, akkor hívd meg egy forrócsokira. Természetesen a virág is jó szokott lenni, de ne vidd túlzásba, nem kell mindennap virágot venni, mert akkor elveszti az értékét! Inkább olyankor add Neki, amikor sokaknak meg tudja mutatni, hogy nézd milyen szép rózsát kaptam Tőle:):) Ezek az apróságok jutottak eszembe amik, nekem mindíg jól estek akármilyen hangulatomban voltam.

2011. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!