Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátnőmet a 19. születésnapján?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mivel lepjem meg a barátnőmet, a 19. születésnapján( 3,5 hónapja vagyunk együtt). Csináltattam már neki poharat, szokott kapni édességet, virágot, hobbim a rajzolás ezért szoktam rajzolni neki kisebb ajándék képen... stb., és most nincs semmi jó ami eszembe jutna. Nincs valami jó ötletetek? Köszi előre is. (18/f)
2009. szept. 20. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

És esetleg valami ékszer?

17/L

2009. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted? Ne csinálj neki több poharat, légyszives. És ne is rajzolj neki. Mi jön most? A gesztenyekatona?


Vidd el Törökorszagba nyaralni!!

2009. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ne érts félre,ne ilyen magam által készített pohárra gondolj, egy kedvenc képét nyomtattam rá. Örült neki, kolis és azt használja. A rajzolásra meg ne pálcika emberre gondolj hanem egy közös képet igényesen lerajzolni. De ezeket egyiket sem vmi alkalomra vittem neki hanem csak úgy hogy meglepjem, lássa hogy gondoltam rá. Sajnálom ha te gyerekesnek érzed és itt kell magyarázkodnom de mind1, mert kifordítottad az egész kérdésem... Egy külföldi útra meg nincs pénzem, azért gondolkoztam valami egyszerűbb de személyes ajándékon.
2009. szept. 25. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!