Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki megtalálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki megtalálta már tizenévesen a "nagy Ő-t", és azóta is együtt vannak? és ha igen hány évesen és most hány évesek?

Figyelt kérdés
csak azért érdekel mert túl sok negatívat hallottam mostanában és kicsit szeretnék megnyugodni.. előre is köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 2. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Itt vagyok :)

13 évesen találkoztunk, fél évet sem jártunk :S megcsalt, aztán újra összejöttünk és szakíottunk is. Lefeküdtem vele 14 és fél éves kis naiv kislányként, mert azt hittem biztos majd avval megoldok mindent..

Most járunk harmadszor, de már több mint két éve.

Én 19 leszek idén, a pasim pedig 21et töltötte idén.

Viszont nem voltam mással rajta kívül, ő volt nekem az első, és azt szeretném ha az utolsó is lenne.

2013. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, de az a megcsalás csak annyi volt, hogy üvegeztek és szájrapuszit kapott. Állítólag. Én még mindig nem hiszem el, hogy az csak szájrapuszi volt, de ő biztos állíja :)

Akkor még azt hittem, egy csók olyan nagy megcsalás..de azóta hűséges hozzám.

2013. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltál:) akkor az tényleg nem olyan nagy megcsalás.. de az a lényeg hogy most már hűséges.:)
2013. ápr. 2. 15:33
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó! Amúgy az üvegezés idején még olyan picik voltatok, hogy szerintem azt annyira még komolyan sem kell venni.


Cuki, sok boldogságot. :)

2013. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy lány/nőt, aki 11 évesen kezdett el járni egy fiúval, most pedig 24 éves. Igaz még nem terveznek se házasságot, se gyereket, szerintem ez dicséretre méltó :))
2013. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen ismertem meg a párom, nemrég voltunk 20 éves házasok. 3 gyerekünk van és a mai napig jól működik a kapcsolatunk.

De a baráti körünkben, rokonságban is van pár ilyen kapcsolat, így nem mondanám fehér hollónak magunkat.

2013. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen jöttem össze a férjemmel. Ő 9 évvel idősebb nálam. 12 éve vagyunk együtt, van egy 3 éves lányunk, most van félúton a 2. babánk, nyárra várjuk. Soha nem csalt meg, mai napig boldogok vagyunk, szeretjük egymást.
2013. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy utcában laktunk,együtt jártunk általánosba,közös baráti kör,tehát szinte gyerek korunk óta együtt vagyunk.

Egy gyerek van,idén lesz a 19.házassági évfordulónk.

42,45évesek vagyunk.

2013. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
15 éves voltam, amikor összejöttem a párommal, ő 17. Azóta 6 év telt el és 3 hónap múlva lesz az esküvőnk... :)21/L
2013. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a mamám 14 volt, amikor találkozott papámmal, 17 évesen szülte meg apát, aztán lett még 2 gyerekük, idén lesz a 43. házassági évfordulójuk


ennek ellenére a szüleim (anya17, apa19 volt) 19 évig voltak házasok, és anyagilag is, meg minden rendben volt (jó munka mindkettöjüknek, nagy ház, 2 kocsi, 3 gyerek), anya félrelépett, és a pasi rajta maradt...

2013. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!