Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok csak ő volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok csak ő volt az egyetlen barátnőm eddig. De tegnap mondta hogy már nem szeret és szakított.2 évig voltunk együtt. én megbecsültem. Rengeteg mindent megcsináltunk már és nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már sokszor volt hogy mondta hogy vége de utána kibékültünk mindig, nagyon szeretem mit tegyek hagyjam vagy beszélgessek vele vagy egyátalán semmit? vagy vissza könyörögjem magam?
2013. ápr. 2. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne könyörögd vissza magad! SEMMIKÉPP SEM! Utólag rohadtul megbánnád. Rúgj be párszor, és ennyi. Ez mindig segít :)
2013. ápr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez is, mint minden máshoz az életben, idő szükséges. Hidd el, közhely, de másképp nem fog menni. Ismerj meg új embereket, lányokat és talán könnyebb lesz feledni.


F25

2013. ápr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hagyjad.

Pár hét és elmúlik ez a betegség is...

2013. ápr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak van igaza.Le kell nyelni a békát,nincs mese.Ilyenkor az embernek még ismerkedni sincs kedve
2013. ápr. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát ezaz hogy semmi kedvem új embereket megismerni. nincs kedvem semmihez csak azt érzem hogy vele kell beszélnem. de mindez neki valahogy könnyen megy én viszont szenvedek
2013. ápr. 2. 01:35
 6/10 anonim ***** válasza:
pár hét és jobb lesz erre gondolj , még ha most nem is hiszed , próbálj programokat csinálni amik elterelik a gondolataid róla ,légy erős és ne alázd meg magad , ennek a kapcsolatnak már régen lőttek.kitartás!
2013. ápr. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tegnap szakított, tök természetes, hogy így érzel. Hagyd a francba, ha látod, beszélsz vele, sokkal nehezebb lesz elfelejteni, és könnyen beleringathatod magad abba a hitbe, hogy visszaáll minden, ahogy volt. Adj magadnak időd elfelejteni.
2013. ápr. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
látszik hogy szenvedsz kérdező! szóval ezt a lányt imádhattad! próbálj meg vele barátian beszélni és kérdezd meg tőle, hogy mi volt a probléma!
2013. ápr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a szerelem elmúlik, csak egy 10en éves lánynak szüksége van rá azért nem maradnak még ilyenkor életreszóló kapcsolatok
2013. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valóban nem szeret már, ha tényleg olyan könnyen viseli a szakítást, mint ahogy azt írtad, persze lehet ez csupán látszólagos is. Ha még csak el se mondta, hogy pontosan mi miatt szeretett ki belőled, az azt jelenti, hogy nem is akar már újra beléd szeretni. Neked kell tudnod, hogy lehet-e még olyan a kapcsolatotok, mint régen, hogy mit kell ezért tenned és hogy megéri-e az erőfeszítést.

Az is lehet, hogy csak rádunt és már másra vágyik.

Bár, ezt nem ártott volna már a szakítás előtt tisztázni.

2013. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!