Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem elég ritkán szeretkezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem elég ritkán szeretkezik vele, kb hetente 1-szer. Akkor sem áll fel neki teljesen, elég puha. Sokat dolgozik. Lehet, azért nincs kedve? Mit csináljak? Nekem többször kéne.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Dohányzik?
2013. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. ápr. 2. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Lepd meg, vigyél bele egy kis színt.
2013. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha dohányzik, necsodálkozz. Elpunnyadt a bránere, nincs mit tenni:// ő választotta a dohányzást ;)
2013. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kolosszus22 ***** válasza:

Férfiaknál a saját tapasztalatomból is kiindulva a stessz, sok munka, kimerültség hatással van a potenciára. Igazából én is azt tudom tanácsolni, hogy vigyél egy kis színt a dologba, ha csak lehet kapcsolódjatok ki együtt, ki kellene pihennie magát.

26F

2013. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom un már. Nálunk is ez van. Ez csak rosszabb lesz. Ha én ezt látom anno, sosem állapodok meg. :(
2013. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kolosszus22 ***** válasza:
4-es, ez így ebben a formában baromság, én is dohányzom még sincs ilyen gondom, persze ettől tény h a cigi nem használ ilyen téren sem, de csak ebben keresni a hibát hülyeség, ennek mélyebb háttere van.
2013. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez nem ilyen egyszerű, vannak dohányosok is még is feláll a farka, a munkától lehet, hiába erőlteted jobb nem lesz, csak rosszabb, beszélni kéne vele N
2013. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5. válaszolóval egyetértek!
2013. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első kommentelő vagyok.

Szóval a dohányzás és a stressz a hiba és nem te! Ne is okold magad.

Viszont próbálj ki új dolgokat van pár oldal ami segíthet abban, hogy ágaskodjon a haver :). Pl. Spankwire.com

2013. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!