Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg fiúk, hol tudnék más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

*Endii* kérdése:

Meleg fiúk, hol tudnék más srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és körülbelül 2 éve valltam be magamnak, hogy a fiúkhoz vonzódom. A környezetemben nincsenek melegek, pedig jó lenne hasonló fiúkkal beszélgetni, ismerkedni. A környezetem abszolút nem elfogadó, nem is tudnak róla, én pedig kicsit egyedül érzem magam.


Csak normális válaszokat várok, köszi előre is :)



2013. ápr. 2. 17:21
1 2
 1/14 Andii1 ***** válasza:
23%
b*zi bár?!
2013. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem itt,vagy akárhol is.Nem a helytől függ,hogy találsz-e magadnak valót.Ez nem ,rasz,szexuális hovatartozástól függetlenül így van.
2013. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Emberek ***** válasza:
95%

Kék Osztriga bár xD

viccet félretéve bárhol. utcán, buliban, edzésen (táncórán). a lehetőségek tárháza végtelen

2013. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

itt most gyakorikerdeseken

megtalaltal ! : D

2013. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Most még nehéz, de vigasztaljon az, hogy ha felnősz bemutathatsz a sok homofóbnak, akiket most kénytelen vagy elviselni.

Mindenképp ki kell majd szakadnod abból a környezetből. Felejtsd el őket örökre!

A szüleid homofóbok, nem szülők. Semmi közöd sincs hozzájuk. Most szükséged van rájuk a pénzükért, de később felejtsd el őket.

Ne ragadj le abba környezetbe, mert egész életedbe szenvedni fogsz.

Egyszer majd közölnöd kell a szüleiddel, hogy soha többé nem akarod látni őket.

2013. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A szülő szülő marad, csak nehezen törődnek bele hogy más vagy. Hiszen ők is unokákról álmodoznak, akik a kertben szaladgálnak. Most nem bántásképpen, de neked ez a mai törvények szerint kimarad. (Mivel örökbe sem fogadhattok, igaz ezt hülyeségnek tartom). Ne félj, mivel kamasz vagy, egy csomó mindent másként fogsz még látni. Szülők, ismerősök stb. Ja és bocsi hogy mint nő írtam ide, de nem bírtam kiállni.


N/21

2013. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A netes ismerkedős oldalakat ajánlom (gayromeo, gaypoint, stb). Itt találsz meleg srácokat, bár kb 95%-uk csak szexéhes f*szkalap, úgyhogy válogasd meg jól a társaságot...


Nekem van barátom, akivel imádjuk egymást, úgyhogy ismerkedés részemről nem jöhet szóba; de ha szeretnél esetleg beszélgetni, akkor sima barátkozásban benne vagyok. ;)

Sok sikert mindenesetre!


23f meleg

2013. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, hogy ne csak a szerelmet keresd, hanem a barátokat is. Korra és nemre való tekintet nélkül, hiszen nem ezen áll vagy bukik a barátság :)Meg aztán csak pozitívan, hiszen egy csomó kaland vár még rád :D
2013. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szóló lánnyal! ;) Azok a barátok, akik számítanak mind meg fogják érteni, hogy mi a helyzet veled (is). A legjobb barátaim mind tudnak rólam és elfogadnak, mi több, szeretnek a párommal együtt! :) Ugyanúgy elmegyünk nyaralni, sörözni, dumálni, stb. együtt, mintha barátnőm lenne. És ez így rendben is van.


23f meleg

2013. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

20:26


Tévedés!

Ha valaki elítéli a gyerekét azért, mert meleg, úgy szidja a melegeket, hogy figyelembe se veszi azt, hogy talán a saját fiát szidja (mindig van rá esély) megszűnik szülőnek lenni. A homofóbok alkalmatlanok a gyereknevelésre, ezért a kérdező csak annyit tehet, hogy megtagadja őket és megszakít velük minden kapcsolatot.

Örökbe fogadni pedig melegek is tudnak, csak nem együtt, de ez a hétköznapokba nem számít. Csak el kell menni egy ügynökséghez. Nem az államhoz kell fordulni.

2013. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!