Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj akinek írok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akinek írok! Eleinte beszélgetünk ismerkedtünk! Jöt ment levél! De egy nap nem irt! és nem válaszolt! Nem hagytam abba adig irtam csak is választ adot! Köszi kedves tőled. Látom elszánt vagy. Ez mit akar jenteni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
azt hogy azt akarja hogy kopj már le végre
2013. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy hogy jol esett neki hogy nem adtad fel, vagy a hata kozepere se kivan.. ezt nehez megmondani igy.. :S
2013. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

remélem neki nem ilyen helyesírással írsz.

nem tudom mit jelent.. nekem most nem ír az akit nagyon megkedveltem..

2013. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod! János! Van más is mint ! a felkiáltójel! Van pont! Van vessző, kettőspont, kérdőjel! Ha használod őket! Akkor nem lesz annyira idegesítő! Ahogy írsz! És nem lesz tré a mondattagolásod sem!

Csoki!

2013. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó, ez jóóóóóóóóóóó:DDDDDD szakadtam:DDDD hehehe


mellesleg azt jelenti, h hagyd békén..... de miért nem inkabb őt kérdezed meg?

2013. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak azt akarta, hogy teperj.


17/L

2013. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért privátban se jobb a gyerek:


Az üzenet küldője: jánoss

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 14:51

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Van egy csaj akinek írok! Eleinte beszélgetünk ismerkedtünk! Jöt ment levél! De egy nap nem irt! és nem válaszolt! Nem hagytam abba adig irtam csak is választ adot! Köszi kedves tőled. Látom elszánt vagy. Ez mit akar jenteni?

"Tudod! János! Van más is mint ! a felkiáltójel! Van pont! Van vessző, kettőspont, kérdőjel! Ha használod őket! Akkor nem lesz annyira idegesítő! Ahogy.."

Az üzenet szövege: köszi választ! ?!. , ha szerelmes vagy szereted csajt! ki vagy! nem válaszol! nem írja hogy! felesleges! akkor? persze igy irtam bocsika! itt mai nöknek csak pénz!

rendes fiu vagyok dolgos nem iszok sem cigi! de ilyet nök nem értékeleik! ök vannak fel háborodva! nincs rendes pasi ök sem különbök! aki k.urva!! bocsika Csoki! tiszteletkivétel vannak rendes csajok csak! nem itt!!!!! szabolcs megyébe! :(



Tanulj már meg helyesen írni végre! És ne küldözgess ilyen olvashatatlan szövegeket privátban! Köszi!

2013. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!