Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira hihetetlen, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hihetetlen, hogy egy nem túl jóképű srác egy szép lánnyal járjon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kapásból tudok 10 olyan ismerőst mondani, akiknek szép barátnőjük van, pedig egyik sem egy Brad Pitt...
2009. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem. ha szeretik egymást, akkor a nem túl jóképű fiút is helyesnek látja a barátnője. ez amúgy is relatív, mindenkinek más a helyes.
2009. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Végre valakik, akik ezt mondják!


Én ebben a cipőben járok!


És sajnos vannak, akik azthiszik, hogy én csak azt hazudom, hogy vele járok! :/

2009. szept. 20. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

19:19-es! Totál igazad van!!!

Am nekem is mondták már h "túl" szép vagyok a barátomhoz. Bár sztem ez nem igaz. Nekem nagyon bejön:)

2009. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy én vettem észre, a szép lányok (finoman szólva) nem a túl helyes fiúkat részesítik előnyben :S
2009. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mármint? Kinek nem jóképű a srác? És a lány ki szerint szép?

Lehet, hogy egy irigy fiú azt mondja, hogy i"lyen ronda sráchoz ilyen jó csaj?", de egy irigy csaj azt mondja, hogy "egy ilyen ronda csajhoz egy ilyen jó pasi?".

Csak egymásnak vagytok fontosak és a másik szava legyen mérvadó!!!

2009. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!