Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom, egy hónapja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsófi32123123 kérdése:

Van egy barátom, egy hónapja. Nagyon jól megvagyunk, én nagyon szeretem, de az ő részéről nem érzem ugyanazt. Érzem hogy szeret, de nem úgy mint én őt. De lehet hogy félre ismertem. Nem tudom mit tegyek. Ötlet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el, úgy, ahogy van. Egy kapcsolatban mindig valaki jobban szeret, ez nem feltétlenül baj. Lehet, hogy te több szeretete tudsz adni, mint ő. Ettől még lehettek boldogok, ez nem teljesítménytúra.
2013. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Kamasz fiúk sokszor nehezen mutatják meg az érzelmeiket. Amúgy az 1 hónap sem sok, ennyi idő alatt még nem mindenkinél alakulnak ki komoly érzelmek. Szerintem ha amúgy jól megvagytok (kedves veled, tudtok beszélgetni, együtt nevetni, jól érzed magad vele), akkor ne aggódj ilyeneken, majd kialakul. :)
2013. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15 vagyok ő 16. És ilyen szempontból nincs probléma nagyon jól elvagyunk. :) de csak annyi a bajom hogy mintha nekem fontosabb lenne ez az egész
2013. ápr. 3. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
ne probalj belemagyarazni ilyeneket, mindenki mashogy reagal egy kapcsolatban, de ha tulsagosan idegeskedsz hamar szetmentek. Elvezd minden percet. Es ne eröltesd a pasit mert csak elijeszted.
2013. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :))
2013. ápr. 3. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!