Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ismerem még csak nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ismerem még csak nem is találkoztunk élőben de a barátom elhívta a buliba ezért bejelöltem ismerősnek egyszer beszéltünk, ráírjak akkor most? Bővebb info lent

Figyelt kérdés

van egy srác akit bejelöltem mert láttam hogy ő is jön abba a buliba ahova a közös ismerősünk hivott el minket. rámírt hogy honnan ismer és akkro elmondtam miértjelöltem be aztan dumáltunk egy picit (hajnali fél 2 volt szal tul sokat nem tudtunk).

ma a suliba mondtam a srácnak hogy visszajelölt és akkor mondja hogy tudja mrt megemlitett engem h jelöljön vissza, nos hát ez irtó ciki... és most nem tudom hogy irjak ra vagy most mitcsinaljak? at mondta h még nem tudja hogy jön-e a buliba (mx 10-15en leszünk)



2013. ápr. 3. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
De nem értem, most van barátod vagy nincs barátod?
2013. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez barát barát, nem párkapcsolati barát!
2013. ápr. 3. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!